Z serii “crossovery, o które nikt nie pytał”: DJ Kuba & Neitan wydadzą numer z… Olą Ciupą

Tego się, szczerze mówiąc, nie spodziewaliśmy. Ola Ciupa na swoim Instagramie ogłosiła współpracę z duetem DJ Kuba & Neitan. Premiera w lutym.

kalendarz

Kuba Wroński i Adrian Pastuszak – czyli DJ Kuba & Neitan – zaliczyli mocny start 2020 roku. W ostatnich dniach panowie rozpoczęli świętowanie dziesięciolecia wspólnego działania. Z tej okazji we wrocławskim klubie X-Demon odbyła się specjalna impreza, podczas której został zagrany również najnowszy singiel duetu – “Helicopter”.

Niespodziewany collab

Propozycja, której klip mocno jest związany z ubiegłoroczną edycją Sunrise Festival, z pewnością mocno kontrastuje z tym, co szykuje się na najbliższe miesiące. Nigdy bowiem nie spodziewaliśmy się połączenia sił popularnego DJskiego duo z… Olą Ciupą. Celebrytka, która jako DJ Slavic od paru lat spełnia się za konsolą, ma na swoim koncie kilka utworów. Najnowszy z nich pochodzi z listopada 2019 roku.

kalendarz

No ale dobra – skąd powiązanie tej pani z łódzkim duo? Wszystko wyjaśnia dzisiejsze Insta Story dwudziestodziewięciolatki.

ultra

Nie będziemy kryć – mariaż jest to niecodzienny, a z pewnością mocno niespodziewany.

Ma być na klubowo

Na ten moment Kuba i Adrian nie chcą zdradzać zbyt wielu szczegółów. Zaznaczyli jednak, że na nowe wieści długo czekać nie będzie trzeba. Udało nam się jednak dowiedzieć, że szykowany utwór będzie obracać się w klubowych klimatach. Fani nie muszą obawiać się więc zmiany stylu.

kalendarz

Szczerze powiedziawszy, boimy się nieco o efekt końcowy. Obawy nasze biorą się głównie z racji postaci Oli Ciupy, która wśród fanów EDMu nie cieszy się zbyt dużą sympatią. Jednak, jak mówi przysłowie, “zakazany owoc smakuje najlepiej”. Dlatego też nie będziemy ukrywać, że jesteśmy mocno ciekawi tego, co wyjdzie spod rąk producentów. Kto wie, może otrzymamy coś naprawdę dobrego?

kalendarz

Total
29
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?