dj kuba neitan

DJ Kuba & Neitan wracają do Future House Music! Oto nowa wersja nieśmiertelnego motywu

Panowie z duetu DJ Kuba & Neitan po raz kolejny zagościli w popularnym labelu Future House Music. Ich najnowsza produkcja “Feel The Vibe” zaskakuje.

emuze.me

W ubiegłym roku w labelu Future House Music zawitało kilka polskich aliasów. Wśród nich są między innymi panowie z duetu DJ Kuba & Neitan. Wydali tam numer “Bad Habit“, collab z niemieckim DJem i producentem Davidem Puentezem. Utwór przypadł wielu osobom do gustu i można było na niego głosować w labelowym plebiscycie w kategorii “najlepszy collab”. Teraz, po dość krótkiej przerwie, współpracujący ze sobą od dekady duet powraca do FHM z kolejnym numerem.

emuze.me

Powiew świeżości

W jeszcze ciepłym tracku jaki zaserwowali nam Kuba i Adrian słychać, że panowie kombinowali jak nieco odświeżyć swój styl. Różnice leżą przede wszystkim w bass house’owym dropie, który – porównując do poprzednich numerów – został skierowany w nieco innym brzmieniowo kierunku. Innymi słowy – nie ma sztampy!

Klasyk w nowym wydaniu

Na uwagę zasługuje też bardzo wyjątkowy breakdown, w którym Polacy użyli popularnego motywu z utworu “2 Million Ways” od C-Mos (który jest jednocześnie samplem z numeru “Run BackCarla Douglasa z 1977 roku). Taki recykling dawnego hitu to coś, co docenią z kolei fani klubowych klasyków.

Podobnie, jak docenili DJe i producenci – “Feel The Vibe” w swoich audycjach grali już między innymi Nicky Romero, Madison Mars, Dannic, Mike Williams, Yves V oraz Lucas & Steve.

emuze.me

To nie pierwsza muzyczna propozycja duetu w tym roku – chociażby w lutym na rynek wjechał remix utworu TroyBoi’a “Do You?”, którą łódzki duet stworzył z Olą Ciupą aka DJ Slavic.

Najnowszy singiel duetu DJ Kuba & NEITAN – który, mamy nadzieję, okaże się sukcesem naszych twórców na scenie międzynarodowej – znajdziecie poniżej.

emuze.me

emuze.me

Total
2
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?