Future House Music wybiera najlepsze numery 2019 roku. Wśród nominowanych DJ Kuba & Neitan!

Znany holenderski label uruchomił plebiscyt, który ma wyłonić najlepsze utwory, producentów i wokalistów będących jego częścią.

sunrise

Jednym z ojców sukcesu gatunku future house w świecie EDM jest z pewnością label Future House Music. To spod skrzydeł tego kanału na YouTube, który później przerodził się w pełnoprawną wytwórnię wyszli tacy producenci, jak Brooks czy Mike Williams. Swoje utwory wydają tu również Polacy – i to nie bez sukcesów. Drugim najpopularniejszym utworem na kanale jest bowiem “Brass” od duetu Dirty Rush & Gregor Es – ponad 6 milionów odtworzeń mówi samo za siebie.

W ostatnich miesiącach z kolei w opartej na formule free download wytwórni prezentowali się między innymi Clarx, Matthew Crash, LOUD ABOUT US, czy DJ Kuba & Neitan. Tak się składa, że ci ostatni mają szansę na dodatkowe uznanie.

kalendarz

Future House Music ogłasza własny plebiscyt

Future House Music Awards to kolejny już ranking muzyczny, który jest powiązany ze światem muzyki elektronicznej. W przeciwieństwie jednak do pozostałych, skupia on się na produkcjach i artystach, którzy dołożyli swoją cegiełkę do katalogu wydawniczego FHM. Organizatorzy nominowali artystów i utwory w sześciu różnych kategoriach.

ultra

DJ Kuba i Neitan nominowani

Wśród wyróżnionych znaleźli się właśnie Kuba Wroński i Adrian Pastuszak, czyli panowie odpowiedzialni za projekt DJ Kuba i Neitan. Zdobywcy siódmej pozycji w rankingu Polish DJs Chart, wraz z niemieckim producentem Davidem Puentezem, zostali nominowani w kategorii najlepszy collab. To wszystko za sprawą utworu “Bad Habit”, który został wydany w FHM w październiku. Produkcja rywalizuje między innymi z kolaboracjami Jonasa Adena i ELS czy StadiumX z Sebastianem Wibe. Poniżej prezentujemy nominowanych we wszystkich sześciu kategoriach.


Najlepszy Artysta FHM
Raven & Kreyn
Sagan
Dastic
Steff da Campo
DLMT

sunrise

Najlepsza wschodząca gwiazda FHM
Conor Ross
FaderX
Greg Deal
Robby East
Tommy Jayden

Najlepszy Wokalista
Garrett Raff
Mike James
Mingue
Nino Nucarelli
Sam Russell

Najlepszy utwór
Bougenvilla – Kendari
Raven & Kreyn – 1995
Sagan feat. Sam Russell – Lowly
Setff da Campo & KARSTEN – Wasted Time
WATEVA feat. Next To Neon – Until We Die

ultra

kalendarz

Najlepszy collab
DJ Kuba & Neitan x David Puentez – Bad Habit
Jonas Aden & ELS – Blackbird
Metrush & POP CULTUR – Constellations
Robby East & Ken Takano – I Want Your Soul
Stadiumx & Sebastian Wibe feat Mingue – We Are Life

Najlepszy remix
I’m So Tired (Keanu Silva Remix)
Always Feels Like (MOTi Remix)
Lose Control (Andy Jarvis Remix)
Sweet But Psycho (Tom Westy Remix)
If I Can’t Heve You (STVCKS Remix)

sunrise


Głosowanie trwa

Nie często się zdarza, żeby polscy producenci byli wyróżniani w taki sposób – szczególnie na arenie międzynarodowej. Cieszy nas więc fakt, że wytwórnia Future House Music doceniła łódzki duet. Jeśli chcielibyście oddać głos na Kubę i Adriana, to nie ma co zwlekać – głosowanie na specjalnie przygotowanej stronie trwa do 24 lutego. Wystarczy wejść, wypełnić dane oraz zaznaczyć wybrane pozycje, by oddać głos na swoich faworytów.

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?