Wróżka sprawdza, czy DJ Kuba & Neitan wydadzą collab z Tiësto. I nie, to nie jest żart

Pewna osoba, niewątpliwie posiadająca poczucie humoru, zapytała wróżkę o potencjalny collab Tiësto z duetem DJ Kuba & Neitan.

sunrise

Polska scena muzyki elektronicznej widziała już wiele collabów z międzynarodowymi gwiazdami. Przykładowo – Skytech i Fafaq działali z R3HAB’em czy formacją Bassjackers, Blinders – z Martinem Garrixem, a Sikdope – z Tiësto. Coraz śmielsze kroki w temacie wydawania w topowych EDMowych wytwórniach – co z czasem może wiązać się z międzynarodowymi współpracami – czyni także duet DJ Kuba & Neitan. Takowe w ich wypadku miały już miejsce – na czele pod względem popularności stoi tutaj “No Boyfriend”, collab z hiszpańskim producentem o pseudonimie Sak Noel.

Neitani i Tiësto?

Jednakże znane powiedzonko mówi “sky is the limit” – tak więc niczego wykluczać nie można. I mówimy to nie bez kozery, bowiem całkiem niedawno Kuba i Adrian (wraz ze Skytechem) zremiksowali “Don’t Be Shy” – hitowy singiel Tiësto. Stąd też u niektórych mógł się rozwinąć pomysł w stylu “a co, gdyby Neitani wydali collab z Tijsem?“. Jeden z licznych fanów duetu (lub po prostu jakiś śmieszek) postanowił udać się do osoby jak najbardziej kompetentnej w takich sprawach – czyli wróżki.

kalendarz

Temat dla wróżki!

Sprawą zajęła się wróżka Velessa, która na swoim kanale na portalu YouTube odpowiada (oczywiście odpłatnie) na pytania za pomocą kart tarota. Zagadnienia, którymi dotychczas się zajęła, są naprawdę różne – a dotyczyły one między innymi kryptowalut, najlepszych kebabów w stolicy oraz tego, kiedy pan Andrzej z Wrocławia otworzy Playroom w biurze. Mamy więc do czynienia z szeroką paletą problemów i zagwozdek.

ultra

W jednym z najnowszych filmików, internetowa wróżka zastanawia się, czy i kiedy DJ Kuba & Neitan nagrają coś wspólnie z Tiesto. Opinii Velessy spoilować Wam nie będziemy – po prostu zobaczcie to sami.

spoiler alert – aby do marca! 😉

sunrise

kalendarz

Total
7
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?