Skytech i DJ Kuba & Neitan remiksują Tiësto. Polski remix “Don’t Be Shy” wydany jako free download!

Oto remix radiowego kawałka Tiesto – ,,Don’t Be Shy” – za którym stoją Skytech oraz DJ Kuba & Neitan. Jest moc!

sunrise

Ten rok zdecydowanie pokazuje, że współpraca na linii Skytech – DJ Kuba & Neitan układa się znakomicie. Rezultatem są wydane w Spinnin’ Records utwory – “Dancing” oraz “Like a Melody”. Do tych tracków dołącza właśnie remix “Don’t Be Shy”, czyli radiowego hitu Tiësto, który wykręcił już 90 milionów wyświetleń na YouTube.

Doceniony przez Tiësto

Utwór ”Don’t Be Shy”, podobnie jak “The Business”, cieszy się niemałą popularnością w rozgłośniach radiowych na całym świecie. Typowa ,,radiówka” doczekała się remixu od Skytecha i DJ Kuby & Neitana, nabierając bigroomowego, festiwalowego charakteru. Sam remix można było już usłyszeć kilkakrotnie w setach Holendra. Zaprezentował go przed publicznością między innymi podczas Creamfields czy Beyond Wonderland, a także podczas występu na torze Formuły 1 przed 70 000 widzów.

kalendarz

W internecie wywołał on sporo pozytywnych komentarzy, więc release musiał być kwestią czasu. Ostatecznie ukazał się on jako free download – a więc jest to nieoficjalny release, którego nie znajdziemy na Spotify. Za to polski remix “Don’t Be Shy” jest dostępny do pobrania za darmo – możecie to uczynić pod tym linkiem.

kalendarz


foto: Michał Baczyński

kalendarz

sunrise

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?