Mamy kolejnych Polaków w labelu Timmy’ego Trumpeta. DJ Kuba & Neitan i Indox wydają “S*x Dr*gs & Alcohol”

Polsko-niemiecko-holenderski collab ukazał się właśnie w Sinphony – wytwórni, za którą stoi Timmy Trumpet.

PDC

Już nieraz wspominaliśmy na naszych łamach o tym, że polscy twórcy w renomowanych światowych labelach to już dość częsta sprawa. Dużo zasług w tym temacie mogą przypisać sobie panowie z duetu DJ Kuba & Neitan. Projekt ten w ostatnich latach dość regularnie orbituje ze swoją muzyką w uniwersum Spinnin’ Records. Już na początku tego roku mieliśmy okazję pisać na naszych łamach o wspólnym tracku – wydanym właśnie tam – z Bounce Inc.

Już wtedy wspominaliśmy, że to dopiero początek tegorocznej ofensywy łódzkiego duetu. Tym razem Kuba i Adrian mają okazję dopisać do swojego portfolio kolejny label. Tym razem jest to jednak miejsce, w którym nie mieliśmy za bardzo opcji na usłyszenie polskich twórców. Jak dotąd, w Sinphony – labelu, za który odpowiada Timmy Trumpet – naszą scenę reprezentował tylko Sikdope.

emuze.me

Tech house z pazurem

Teraz dołączają do niego aż dwa aliasy – bo nie tylko DJ Kuba & Neitan, ale także wracający powoli z zaświatów Indox. Do tego interesu dołączył się podpisujący się jako Holender i Niemiec zamaskowany twórca o pseudonimie POLTERGST. Wydana wspólnymi siłami propozycja nosi tytuł “S*x Dr*gs and Alcohol” i mocno nawiązuje do modnych ostatnio tech house’owych brzmień romansujących z rave’owym uderzeniem. Vibe kawałka można z kolei opisać jako “Drugs From Amsterdam na lekkich sterydach” – co wcale nie umniejsza polskiej propozycji.

“S*x Dr*gs and Alcohol” możecie sprawdzić już teraz, poniżej.

PDC


foto: Gromysz

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?