SI US PLAU

Do trzech razy sztuka – tak można rzec o ostatnich dniach na naszej stronie, jeśli chodzi o wieści z polskiej sceny. Dziś mamy bowiem trzeci dzień z rzędu, kiedy ogłaszamy naprawdę interesujące release’y czołowych postaci rodzimego EDMu. W sobotę mogliście przeczytać na naszych łamach o nowości, jaką przygotował Blinders, a także o collabie na linii Guy Arthur – Julian Jordan. Z kolei w niedzielę jako pierwsi w Polsce poinformowaliśmy Was o tym, że DNF i Fafaq wysmażyli collab z R3HAB’em. Natomiast dzisiaj swoją gotowość na wiosnę zameldował duet DJ Kuba & Neitan.

Wysokie tempo

Panowie mają naprawdę intensywne ostatnie miesiące. Pod koniec grudnia nakładem Spinnin’ Records ukazał się zatytułowany “Cream” collab z duetem Bounce Inc.

Trochę ponad miesiąc później Kuba, dwóch Adrianów i Hubert zameldowali się jako pierwsi Polacy w historii w labelu duetu Dimitri Vegas & Like Mike. To właśnie w Generation Smash pojawił się zatytułowany “Kickin’ Hard” follow-up do ich wcześniejszej produkcji.

Collab z młodym kotem

Łódzki duet na tym jednak nie poprzestaje. Ich drugi już w 2021 roku singiel będzie bowiem debiutem w wytwórni Hexagon. Będzie to debiut podwójny – ponieważ oprócz “Neitanów”, w labelu Don Diablo po raz pierwszy zaprezentuje się również Klaudiusz Brzozowski aka Nogun. O tym panu mogliście kilkukrotnie przeczytać już na naszych łamach – chociażby przy okazji jego collabu z SPLT – nowym Mistrzem Polski DJów. Jego skille mogliście także poznać przy okazji Drop Challenge.

Kawałek zatytułowany “Sweat” zostanie wydany nakładem main labelu Hexagon w czwartek, 11 marca. Mogliście usłyszeć go po raz pierwszy już jakiś czas temu – konkretnie podczas występu Kuby i Adriana w ramach online eventu Save The Music.

Preview tego utworu znajdziecie poniżej.

SI US PLAU