Martin Garrix receiving DJ Mag Top 100 Djs award

Rusza głosowanie DJ Mag Top 100 DJs 2021. Czy David Guetta obroni tytuł?

Przez najbliższe dwa miesiące będzie trwać najpopularniejsze – acz kontrowersyjne – głosowanie na postaci światowej elektroniki.

sunrise

O rankingu prezentowanym przez czasopismo DJ Mag można mówić wiele i to nie zawsze w superlatywach. Niemniej – wciąż jest to jeden z nielicznych plebiscytów, którego popularność, mimo krytyki, wciąż rośnie. Co rok coraz więcej osób oddaje swoje głosy na najpopularniejszą postać sceny muzyki elektronicznej na świecie. Nie inaczej jest też w tym roku – właśnie ruszyło głosowanie w ramach DJ Mag Top 100 DJs 2021.

Zasady niezmienne

Dziś wielu artystów ruszyło z kampanią promującą głosowanie i oddawanie głosów na ich samych. Zasady głosowania w plebiscycie DJ Maga są raczej wszystkim znane – na specjalnej stronie oddajemy 5 głosów na najlepszego naszym zdaniem DJa. Im wyżej umiejscowimy danego artystę, tym ten zdobędzie więcej punktów. Oddane głosy przez miłośników muzyki elektronicznej na całym świecie tworzy ranking najpopularniejszych postaci muzyki elektronicznej na świecie.

kalendarz

Głosowanie rozpoczęło się 21 lipca, a zakończy się 22 września. Wyniki poznamy 16 października. Udział w plebiscycie można wziąć, wchodząc w ten link.

kalendarz

Przypomnijmy – w ubiegłym roku na szczyt po latach powrócił David Guetta, dla którego ostatnie miesiące to znakomity czas. Z kolei w wersji alternatywnej rankingu (zrzeszającej artystów house i techno) zwyciężyła Charlotte de Witte.

Wspierajmy polskie

Jeśli ranking DJ Maga jest nam obojętny i nie mamy zamiaru oddawać głosów na zagranicznych artystów, możemy wspierać nasz lokalny rynek. Od kilku lat artystów z naszego kraju próżno szukać w tym rankingu – jak na razie tą barierę przeskoczyli tylko Tom Swoon i Tiddey. Warto więc to zmienić i pokazać światu, że polska scena muzyki elektronicznej ma też coś do zaoferowania. Zagłosujmy więc na naszych rodzimych artystów i pokażmy światu moc polskiej sceny.

sunrise

kalendarz

Total
12
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?