Rusza DJ Mag Top 100 DJs 2024. David Guetta obroni tytuł?

Do 11 września można oddać swój głos w DJ Mag Top 100 DJs 2024. W ubiegłym roku najwięcej głosów uzyskał David Guetta.

sunrise

Wielu naszych czytelników (a także osób, które interesują się elektroniką, a jeszcze jakimś dziwnym cudem nie są naszymi czytelnikami) nie bierze udziału w tym rankingu. Ich argumenty są zazwyczaj podobne – słyszymy bowiem, że DJ Mag Top 100 DJs jest ustawiony, że jest w nim pełno postaci, które na to nie zasługują, a tak w ogóle to co do ch*ja Vegasi robią na podium. I w wielu przypadkach nie sposób odebrać im racji – niemniej czołowy plebiscyt świata muzyki elektronicznej dalej elektryzuje, notując rekordy w materii liczby oddanych głosów. Przynajmniej, jeśli mamy wierzyć organizatorom.

Here we go again

Właśnie wystartowała tegoroczna edycja DJ Mag Top 100 DJs. Już po raz trzydziesty pierwszy wybrana zostanie najpopularniejsza postać światowej sceny muzyki elektronicznej. Czasu na oddanie głosu jest sporo – głosowanie ruszyło bowiem 3 lipca, a zakończy się 11 wrześnie. Zasady głosowania są takie same jak zawsze – w formularzu wpisujemy 5 aliasów, które naszym zdaniem zasługują na punkty. Klasycznie już kolejność ma znaczenie – najwyższa pozycja dostaje najwięcej punktów, a kolejne – adekwatnie mniej. Swoje głosy – jeśli oczywiście chcecie – możecie oddawać na stronie internetowej rankingu.

kalendarz

DJ Mag Top 100 DJs 2024 – Kiedy wyniki?

Przypomnijmy – w ubiegłym roku, po rocznej przerwie i zgodnie z naszymi przewidywaniami sprzed równo 12 miesięcy, na szczyt powrócił David Guetta. Na podium znaleźli się jeszcze Dimitri Vegas & Like Mike (2. miejsce) oraz Martin Garrix (3. miejsce). Pełną setkę możecie znaleźć poniżej.

kalendarz

Wyniki poznamy w drugiej części października.

kalendarz

sunrise

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?