Don’t Let Daddy Know Poland 2023 nie odbędzie się. Mamy oświadczenie organizatora

Alan Walker, Dash Berlin, Fedde le Grand i nie tylko nie wystąpią 25 listopada w Gliwicach. Tegoroczne DLDK Poland przeniesiono na 2024.

kalendarz

Umówmy się – bywały już lepsze lata dla polskiej sceny eventowej. W tym roku nie brakuje bowiem imprez, które miały się odbyć, a ostatecznie nie doszły do skutku bądź udało się to ledwo. Głównym przykładem w tym temacie jest oczywiście FEST Festival, który z całą pewnością będzie mieć wpływ na zaufanie potencjalnych uczestników do organizatorów. Powodów do zadowolenia nie będą mieć także fani mainstage’owego EDMu, którzy pod względem dużych halowych imprez nie posiadają zbyt szerokiego wyboru. Tak na dobrą sprawę jedynym tego typu eventem tej jesieni miało być Don’t Let Daddy Know Poland. Mówimy o tej inicjatywie w czasie przeszłym, ponieważ w tym roku nie dojdzie ona do skutku.

Na ten temat spekulowaliśmy już pod koniec października na naszych łamach. Red flagiem w tym temacie stało się zablokowanie sprzedaży biletów na obu bileteriach – Abilet i Eventim. Statement w tej sprawie miał pojawić się w ubiegłym tygodniu, ale na konkrety musieliśmy poczekać do momentu, w którym do daty, na którą polskie DLDK zostało zaplanowane, zostało 2,5 tygodnia.

emuze.me

Nowy termin

Jak czytamy w oświadczeniu, Don’t Let Daddy Know Poland nie odbędzie się w planowanym terminie, czyli 25 listopada 2023 roku. Nowym terminem ma być 30 listopada 2024. Miejscem wydarzenia ma być w dalszym ciągu PreZero Arena Gliwice. Zmianie ma ulec za to lineup – jego szczegóły mamy poznać, tu cytat, “wkrótce”.

Bilety zakupione na DLDK Poland 2023 zachowują ważność w nowym terminie. Będzie jednak możliwość ich zwrócenia – o szczegółach nabywcy mają dowiedzieć się jutro.

ultra

Poniżej znajdziecie pełną treść oświadczenia.

Z przykrością informujemy, że wydarzenie Don’t Let Daddy Know Poland planowane na 25 listopada 2023 roku w Arenie Gliwice zostaje przełożone na nową datę: 30 listopada 2024. Oprócz nowej daty, będziemy mieć dla Was również nowy, wyjątkowy line-up, który przedstawimy wkrótce.

Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność na nową datę. Osoby, które nie będą mogły uczestniczyć w nowym terminie i chciałyby w związku z tym zwrócić bilety, zostaną poinformowane o dalszych krokach w mailu otrzymanym od bileterii w dniu jutrzejszym. Wszystkie pieniądze zostaną zwrócone zadeklarowanym osobom według procedur bileterii (abilet oraz eventim).

Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z przełożeniem. Dziękujemy za wsparcie i zrozumienie.

Przypomnijmy – Don’t Let Daddy Know Poland miało odbyć się 25 listopada w PreZero Arenie Gliwice. Na czele lineup’u stał Alan Walker. Oprócz niego mieli wystąpić między innymi Fedde le Grand, Dash Berlin oraz Ben Nicky.

emuze.me

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?