kontakt

O Don’t Let Daddy Know wśród polskich fanów EDM w ostatnich dniach zrobiło się bardzo głośno, a to za sprawą zapowiedzi organizacji polskiej edycji imprezy w trójmiejskiej Ergo Arenie. Zanim jednak nadejdzie 30 listopada, to Brytyjczycy będą mieli okazję odwiedzić lokalną edycję sławnego eventu. Właśnie poznaliśmy skład, który wystąpi w Manchesterze i musimy przyznać, że jest on naprawdę imponujący.

Głównymi gwiazdami brytyjskiej edycji jest duet W&W oraz Afrojack, zaś gościem specjalnym będzie Ben Nicky – reprezentant rodzimej sceny Trance. Skład imprezy odbywającej się 12 października w manchesterskim O2 Victoria Warehouse uzupełniają kolejni Brytyjczycy: Third PartyCorey James oraz dwóch Holendrów – Mike Williams i rezydent DLDK, Sem Vox.

Jak widać, wśród zabookowanych artystów nie brakuje gwiazd ze światowego topu, a także mocnych postaci sceny Progressive House. Ogłoszenie lineupu edycji brytyjskiej tylko podsyca nastroje przed ujawnieniem szczegółów dotyczących pierwszego polskiego eventu Don’t Let Daddy Know, który – przypomnijmy – odbędzie się 30 listopada w Gdańsku.

kontakt