Długi sierpniowy weekend na Śląsku pod znakiem hardów. Oto pierwsze gwiazdy drugiej edycji eventu FREEDOM

D-Sturb i Regain – to dwaj z trzech headlinerów drugiej edycji serii imprez FREEDOM. Mocne uderzenie już 14 sierpnia w Zabrzu!

sunrise

Niejednokrotnie wspominaliśmy już na naszych łamach, że polska scena nie tylko wielkimi festiwalami stoi. Dużą robotę w temacie robią także mniejsi organizatorzy, często skupieni na niszowych aspektach sceny. Coś dla siebie mają także fani hardów – w tym roku w Gliwicach oraz Warszawie odbędą się naprawdę nieliche imprezy właśnie w klimatach hard dance. To wszystko jednak na jesieni – ale podczas wakacji także będzie się dziać, a to za sprawą organizatorów serii eventów FREEDOM. Przed nami druga edycja wydarzenia, która zadzieje się w środku długiego sierpniowego weekendu.

Jeszcze wyżej

FREEDOM rozpoczęło swoją działalność w lutym tego roku w zabrzańskim CK Wiatrak. Pierwsza edycja była skierowana bardzo mocno na fanów klimatów raw, dlatego też za deckami stanęli E-Force, Neroz oraz Mutilator.

kalendarz

Druga edycja, planowana na tą samą miejscówkę 14 sierpnia (dzień przed dniem wolnym od pracy), ma być imprezą dla szerszego grona słuchaczy – lineup będzie zawierać wszak artystów reprezentujących hardstyle i hardcore. Już teraz znamy pierwsze dwa nazwiska z lineup’u, stanowiące grono headlinerów. Pierwszym z nich będzie uznany na scenie hardowej holenderski producent o pseudonimie D-Sturb.

kalendarz

Drugim – nasz hardowy towar eksportowy, czyli Regain.

Kolejne ogłoszenia już wkrótce – najbliższe z nich już 30 kwietnia, kiedy to poznamy trzeciego headlinera imprezy.

sunrise

FREEDOM – STATE OF MIND – bilety

Na ten moment w sprzedaży dostępne są bilety z pierwszej puli, w cenie 119 zł. Wcześniej dostępne były jeszcze wejściówki w przedsprzedaży po 99 zł, ale ta pula została już wyprzedana. Warto więc pospieszyć się z zakupem – swój bilet możecie zgarnąć pod tym linkiem.

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?