kontakt

Spójrzmy prawdzie w oczy – na to czekało wielu z nas! Nie przeszkodziły w tym nawet słowa samego zainteresowanego, kategorycznie zaprzeczające pogłoskom (za którymi stał Diplo) odnośnie planów stworzenia nowego albumu. No ale co się odwlecze, to nie uciecze – Skrillex zapowiedział, nieco pokrętnie i półgębkiem, ale jednak, rozpoczęcie prac nad czymś zupełnie nowym!

Ubiegłej nocy na Twitterze Sonny’ego pojawiły się trzy wpisy niejako potwierdzające powstanie czegoś nowego – płyty lub nowego projektu, wszak Skrillex sam jeszcze nie wie jak to nazwać.

,,Długo nie pracowałem nad albumami moich przyjaciół, ale też – co wiele ważniejsze – nad sobą. Było wiele plotek o „albumie”. Sam nie wiem, co to jest, ani jak to nazwać… Ale wkrótce zacznę wprowadzać to w życie – pójdę pełną parą, bez odwrotu. Ale to tylko rozgrzewka.”

Skrillex

Społeczność EDM z pewnością wyczekiwała takich informacji od lat. Sonny bardzo rzadko zawodził swoich wymagających fanów swoimi produkcjami, dlatego też poprzeczka została postawiona wysoko. Nie pozostaje więc nic innego, jak czekać na to “coś”, co planuje nam pokazać producent z Los Angeles.

kontakt