Sunrise Festival 2019 – Don Diablo powraca do Polski!

Ulubieniec wielu fanów muzyki tanecznej w Polsce zagra podczas drugiego dnia Sunrise Festival 2019. Do lineupu dołączają także m.in. NERVO i Gromee.

kalendarz

Już od kilku tygodni praktycznie co tydzień otrzymujemy nowe informacje dotyczące pierwszej w Podczelu edycji Sunrise Festival. Dziesiątki tysięcy fanów tanecznej elektroniki będzie mogło w dniach 19-21 lipca zobaczyć plejadę gwiazd EDM reprezentujących różne nurty – od house’u, przez trance i techno, po hardstyle.

Poprzednie tury lineup’u zadowoliły fanów muzyki trance i tech house – dziś przyszedł za to czas na informacje dla tych, którzy czekali na uzupełnienie puli artystów na Red Stage. Poznaliśmy bowiem aż sześciu artystów, którzy zaprezentują swoje dźwięki na głównej scenie imprezy.

kalendarz


Don Diablo

Ikona nowoczesnej muzyki tanecznej, człowiek o gołębim sercu i jeden z twórców Future House’u, ale także twórca wytwórni muzycznej Hexagon już po raz czwarty zagra na Sunrise Festival.
W ostatnich miesiącach Holender może pochwalić collabami z wielkimi gwiazdami, min. Emeli Sandé i Gucci Mane tworząc hit grany na całym świecie – “Survive” czy dopiero mający swoją premierę numer z Jessie J – “Brave”.
Don wykazał się kreatywnością dzięki ogromnej pasji do kinematografii, co doprowadziło do tego, że wyprodukował i reżyserował wszystkie własne teledyski.
Jego powiązania ze światem filmu wcale się na tym nie kończą – w przeszłości muzyka Dona była wykorzystywana w serialach od CSI po Teenwolf..

ultra

Strona: https://www.dondiablo.com/
Facebook: https://www.facebook.com/OfficialDonDiablo/
Instagram: https://www.instagram.com/dondiablo/


NERVO

Australijski duet muzyczny tworzony przez bliźniaczki – Miriam i Olivię. Dziewczyny swoją pozycję na światowym rynku muzycznym wypracowały pisząc i komponując utwory dla światowych gwiazd – między innymi Kylie Minogue, Britney Spears czy Davida Guetty.
Zebrane doświadczenie przełożyły na swoją własną twórczość – doskonale wam znane produkcje “The Way We See The World“, “Revolution”, “Like Home” czy “You’re Gonna Love Again” walnie świadczą o tym, jak dużym warsztatem mogą się pochwalić.

kalendarz

Strona: http://nervomusic.com
Facebook: https://www.facebook.com/NERVOmusic/
Instagram: https://www.instagram.com/nervomusic/


Gromee

Godny reprezentant naszej sceny klubowej po raz kolejny odwiedzi polskie wybrzeże, by udowodnić swoje umiejętności. Nie dajcie się zwieść jego wielkim radiowym przebojom – prócz nich, w setach wychowanego w Krakowie artysty mają swoje miejsce najlepiej wyselekcjonowane klubowe smaczki, które tworzą podczas jego występów jeden z najlepszych klimatów na polskiej scenie muzyki elektronicznej.
Gromee to człowiek wielu talentów – jest nie tylko producentem muzycznym, oprócz tego pisze teksty a nawet… maluje obrazy!
Podczas ubiegłorocznej edycji porwał do tańca publikę zarówno w amfiteatrze, jak i na parkingu. W tym roku krakowski artysta pojawi się na Red Stage – głównej scenie tegorocznego Sunrise Festival.

Strona: http://gromeeofficial.com/
Facebook: https://www.facebook.com/gromeeofficial/
Instagram: https://www.instagram.com/gromeeofficial/

ultra

kalendarz


DJ Kuba & NEITAN

Kuba i Adrian to dwójka przyjaciół, już od lat tworząca jeden z najpopularniejszych duetów producenckich w Polsce – jednak mimo długiego stażu dopiero jakiś czas temu udało im się zyskać spory rozgłos także za granicą.
Ich utwory takie jak „Jungle Jane”, „Columbia” czy „Drop The Beat” są wspierane przez topowe gwiazdy EDM oraz rozbrzmiewają na największych klubowych eventach na całym globie.
Znani także z ostrego poczucia humoru w social mediach, które spotyka się z bardzo ciepłym przyjęciem nie tylko przez fanów muzyki tanecznej.

Facebook: https://www.facebook.com/djkubaneitan/
Instagram: https://www.instagram.com/djkubaneitan/

kalendarz

https://www.youtube.com/watch?v=hqqO8FP89to

Keanu Silva

Niemiec długo musiał bić się o rozpoznawalność poza rodzinnymi stronami. Po dłuższym czasie, zainspirowany boomem na Future House, postanowił wziąć się za produkcję muzyki. Jego kariera rozpedziła się na dobre w 2016 roku dzięki singlom w Spinnin Records oraz Mixmash Records – jednak teraz twórca jest jednym z głównych filarów Hexagonu, labelu Don Diablo, z którym notabene Keanu wydał nową wersję klasyka “King Of My Castle”.
Utwór jest w naszym kraju, a także w wielu innych krajach świata jednym z najczęściej granych singli w rozgłośniach radiowych.
Ten, a także inne utwory sprawiły, że młody producent jest jednym z najbardziej wyczekiwanych w Polsce.

Facebook: https://www.facebook.com/keanusilvamusic/
Strona: http://www.keanusilva.com/
Instagram: https://instagram.com/keanusilva


Jay Hardway

Niezwykle uzdolniony DJ i producent prosto z Holandii. Jobke lubi eksperymentować w studiu, co udowodnił już nieraz, tworząc produkcje w wielu różnych gatunkach.
Kluczowy moment w karierze Jaya, który sprawił, że usłyszał o nim cały świat, to wydany w 2013 roku singiel „Wizard”, powstały przy współpracy z jego dobrym przyjacielem Martinem Garrixem.
Od tamtej pory Holender jest jedną z czołowych postaci sceny EDM, która nie schodzi z ust fanów nawet na moment.
Jego występ w Podczelu będzie istnym testem nagłośnienia Red Stage.

Strona: http://www.jayhardway.com/
Facebook: https://www.facebook.com/JayHardwayOfficial/
Instagram: https://www.instagram.com/jayhardway/

kalendarz


Kolejne nazwiska już wkrótce! Aby być na bieżąco, obserwujcie facebook’owe profile Shining Beats oraz Sunrise Festivalu!

Rozpiskę wszystkich dotychczas ogłoszonych artystów – i to z podziałem na dni i sceny – znajdziecie, klikając tutaj.

kalendarz

Total
10
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?