Tune Of The Year

Świat muzyki EDM nieraz udowadniał nam, że czekając na wydanie jakiegoś numeru, nie warto tracić nadziei. Ostatnio swoją premierę miał chociażby powstały w 2013 roku utwór “Last Call” Michaela Calfana. Wielu fanów straciło już w pewnym momencie nadzieję na release – a jednak, od kilku tygodni możemy go znaleźć w oficjalnej dystrybucji. Swoje na premierę musieli czekać także ci, którzy polubili odświeżenie numeru “Mr. Brightside“. Za nową wersją klasyka od rockowej formacji The Killers stoi Don Diablo, a pierwszy raz fani mogli usłyszeć tę wersję w 2016 roku.

Szalenie popularny DJ i producent niespecjalnie kombinował i postawił na klasyczne dla siebie, future house‘owe dźwięki. Co ciekawe – rozszerzona wersja numeru trwa aż 6 minut – co jest w EDMowym świecie bardzo rzadko spotykane.

Don w ostatnim czasie w rozgłośniach radiowych radzi sobie naprawdę dobrze. Wobec tego nadzieje wobec sukcesu nowej-starej produkcji są dość spore. O tym, jak potoczy się ścieżka tego tracka, przekonamy się w najbliższym czasie – a tymczasem zachęcamy do sprawdzenia “Mr. Brightside”. Odsłuch znajdziecie poniżej.

Tune Of The Year