Dreamstate Europe 2020 PRZEŁOŻONE!

Święto fanów muzyki trance nie odbędzie się w planowanym terminie. Arena Gliwice poinformowała o przełożeniu Dreamstate Europe 2020.

kalendarz

Sytuacja związana z zagrożeniem koronawirusem staje się coraz bardziej poważna. W Polsce dotychczas potwierdzono 44 przypadki zarażenia COVID-19 (dane oficjalne w chwili emisji artykułu). We wtorek informowaliśmy o wprowadzeniu przez polski rząd zakazu organizacji imprez masowych, z kolei wczoraj ogłoszono zamknięcie placówek edukacyjnych i kulturalnych. Oprócz tego, wojewodowie zaczynają wprowadzać zakazy organizacji wszelkich wydarzeń artystycznych i rozrywkowych (w tym imprez klubowych) na terenie poszczególnych województw. Takie restrykcje zostały wprowadzone już w województwach mazowieckim i wielkopolskim, reszta najpewniej jest kwestią czasu.

Dreamstate Europe w innym terminie

Do tematu koronawirusa odniosła się także Arena Gliwice – miejsce, gdzie 18 kwietnia miała odbyć się druga edycja Dreamstate Europe. No właśnie, miała – bo jak wynika z komunikatu na stronie internetowej obiektu, impreza zostanie przeniesiona na inny termin.

emuze.me

Na ten moment nie znamy dokładnego terminu – jednak agencja TME pracuje nad realizacją Dreamstate Europe na przełomie września i października.

foto: Kosiarka Works

ultra

emuze.me

Total
48
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?