Dreamstate Europe 2024 prezentuje pierwszą fazę lineup’u. Fani trance’u będą zadowoleni!

Podczas Dreamstate Europe 2024 ma być różnorodnie – i wskazuje na to już pierwsza czwórka ogłoszonych artystów.

kalendarz

Wygląda na to, że w obliczu dość niepewnego DLDK Poland 2023 (więcej o sprawie przeczytasz pod tym linkiem), to Dreamstate Europe zdaje się być największym sukcesem agencji TME. Dotychczasowe trzy edycje cieszyły się dużym uznaniem wśród fanów trance’u. Komentarze dotyczące odsłony numer 4 są zresztą nie gorsze – szczególnie po ogłoszeniu pierwszych nazwisk z lineup’u. Jak dotąd organizatorzy ujawnili cztery pierwsze gwiazdy, które staną za deckami w PreZero Arenie Gliwice już 6 kwietnia 2024. Oto one!

Pierwsza czwórka

W ramach pierwszej fazy lineup’u Dreamstate Europe 2024 miejsce znalazło się dla reprezentantów różnych odcieni muzyki trance. Na pierwszy ogień poszły postaci odpowiedzialne za upliftową część tego gatunku. Craig Connelly i Factor B wystąpią w Gliwicach w secie b2b.

emuze.me

Od klimatów progressive przez psy po goa – tak prezentuje się spektrum brzmień legendy brytyjskiej sceny o pseudonimie John 00 Fleming. Po raz ostatni mieliśmy okazję zobaczyć go nad Wisłą 9 lat temu, a jego wielki powrót przed polską publikę odbędzie się podczas Dreamstate Europe 2024.

Swoje należne miejsce w lineup’ie tegorocznej edycji Dreamstate Europe otrzymały mocniejsze brzmienia. Nie zabraknie ich także w roku 2024 – a pierwszym z reprezentantów tej odnogi będzie dobrze znany w naszym kraju Will Atkinson.

ultra

Będą debiuty

Na razie poznaliśmy cztery aliasy z lineup’u Dreamstate Europe 2024. Kolejne ujrzą światło dzienne już we wtorek (7 listopada). Pełny skład poznamy do 13 listopada, czyli dnia rozpoczęcia sprzedaży biletów. Już teraz zapowiadane są debiuty – zarówno na Dreamstate Europe, jak i w naszym kraju. Warto więc śledzić temat.

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?