kontakt

To był gorący tydzień dla fanów muzyki trance. Największą temperaturę wydzielały tutaj ogłoszenia artystów na Sunrise Festival 2022. Oczywiście swoje powody do zadowolenia mieli także entuzjaści hardstyle’u, ale to właśnie trance’owym ogłoszeniom poświęcono najwięcej uwagi. Najpierw – konkretnie we wtorek – dostaliśmy informację o powrocie Aly & Fila do Polski. Formacja, podczas DJ setów reprezentowana przez tylko jednego z dwóch członków, pojawi się w Podczelu dokładnie 23 lipca i wystąpi na Blue Stage.

Do składu dołącza KhoMha…

Na dedykowanej muzyce trance scenie tego samego dnia pojawi się również ogłoszony w środę KhoMha. Dwa lata temu zagrał on na Sunrise Festival po raz pierwszy, a recenzje znawców gatunku z pewnością dały do zrozumienia organizatorom, że ten gość daje radę. Dzięki temu też zapewne kolumbijski wychowanek Markusa Schulza zagości w Podczelu ponownie.

…i Paul van Dyk

To jednak nie koniec informacji odnośnie trance’owej części lineup’u imprezy. Na Sunrise Festival 2022 zagra także Paul van Dyk. Nikomu chyba nie trzeba przedstawiać tego jegomościa – o jego pozycji legendy w świecie muzyki niech świadczy chociażby “For An Angel”, numer uważany przez wielu za kanon muzyki elektronicznej.

Niemiec zaprezentuje się po raz kolejny przed polską publicznością w piątek 22 lipca 2022 roku, podczas drugiego dnia Sunrise Festival 2022. Zobaczycie go na trance’owej Blue Stage.

Lista artystów, którzy zostali dotychczas ogłoszeni, poszerzyła się więc do niemal 20. Aktualizowany na bieżąco skład DJów i producentów, którzy zaprezentują się przed publicznością podczas Sunrise Festival 2022, znajdziecie pod tym linkiem.

Sunrise Festival 2022 się zbliża

Sunrise Festival 2022 odbędzie się w dniach 21-24 lipca 2022 roku na lotnisku w kołobrzeskim Podczelu. Będzie to pierwsza edycja realizowana w formie czterodniowej. Więcej informacji na temat eventu – podobnie jak bilety – znajdziecie na stronie organizatora.

kontakt