ed sheeran celestial

Ed Sheeran wydał piosenkę w kolaboracji z marką Pokémon

Ed Sheeran podąża śladami takich gwiazd jak Post Malone, czy Katy Perry i postanawia nagrać kawałek w kolaboracji z marką Pokemon.

pdc

Ed Sheeran to z pewnością gwiazda światowego formatu, posiadający również niemałą rzeszę fanów w Polsce. Ostatnio mieliśmy okazję podziwiać Brytyjczyka podczas dwóch koncertów na Studni Narodowej PGE Narodowym. Tym razem artysta podąża śladami takich gwiazd jak Post Malone, Katy Perry oraz J Balvin i przygotował dla nas kawałek w kolaboracji z marką Pokemon. “Celestial” już jest dostępne na streamingach.

Miłość do serii Pokemon

W zeszłym roku na światło dzienne wyszedł album „Pokémon 25: Album” z okazji 25-lecia gry Pokemon. W projekcie wzięli udział wielkie gwiazdy, a prywatnie fani Pokemonów. Mowa tu oczywiście między innymi o Post Malone, który wydał “Only Wanna Be With You”, czy Katy Perry i jej “Electric”. Ed Sheeran podąża ich śladami i dokłada swoją cegiełkę, tworząc “Celestials”.

Moja miłość do Pokémonów zaczęła się od kart, które były prawdziwym hitem, gdy jeszcze chodziłem do szkoły podstawowej. Oglądałem też serial w telewizji, który przyczynił się do grania w Pokémon Blue na Game Boyu —  do dziś go posiadam.

Cała seria Pokémon dała mi możliwość ucieczki do wyimaginowanego świata, którego potrzebowałem jako dziecko. Teraz, wracając myślami do tych czasów, nostalgia sprawia, że znów czuję się jak tamten dzieciak, który po raz pierwszy poznawał świat Pokémon.

Podróżując po Japonii, poznałem ludzi, z którymi żartowałem o stworzeniu piosenki o Pokémonach. Dziś jesteśmy tutaj – premiera „Celestial” zbliża się wielkimi krokami.

– pisał Ed Sheeran na Instagramie o zbliżającej się premierze „Celestial”

Nie pierwszy raz

Co ciekawe, Brytyjczyk nie pierwszy raz pokazuje swoją wielką miłość do serii Pokémon. Niecały rok temu artysta zagrał specjalny koncert w grze Pokémon Go. Gracze podczas specjalnego eventu mieli okazję w aplikacji obejrzeć koncert rudowłosej gwiazdy. Ed Sheeran ‘zagrał’ sześć piosenek w tym między innymi “Bad Habits”, “Perfect”, czy “Thinking Out Loud”. Oprócz obejrzenia performance’u gracze mieli okazję złapać Squirtle. Wszystko to ze względu sympatii artysty do tego pokemona.

pdc

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?