edc

Znamy lineup EDC Las Vegas 2023. Festiwal już za nieco ponad miesiąc!

EDC Las Vegas ogłosił lineup tegorocznej edycji, Na Las Vegas Motor Speedway wystąpią między innymi David Guetta, Martin Garrix i Tiesto.

sunrise

EDC Las Vegas to jedno z największych muzycznych wydarzeń w Ameryce Północnej. Jego pozycję podkreśla fakt, że mimo braku ogłoszonego lineupu, bilety na tegoroczną edycję wyprzedały się w kilka minut. W ostatnich dniach, a więc nieco ponad miesiąc przed imprezą, poznaliśmy nazwiska artystów, którzy wystąpią na Las Vegas Motor Speedway. Szczęśliwi nabywcy wejściówek nie mają powodów do narzekania.

Wyjątkowa edycja EDC

EDC Las Vegas 2023 odbędzie się w dniach 19-21 maja. Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa ze względu na jubileusz 30-lecia działalności marki Insomniac na rynku. Z tej okazji organizator przygotował wyjątkowy lineup. W piątek na Las Vegas Motor Speedway wystąpią tacy artyści, jak David Guetta, Marshmello, James Hype, Duke Dumont i wielu innych. Z kolei w sobotę na scenie pojawią się między innymi Afrojack, Tiesto, Zedd i Dom Dolla. Niedzielę uświetnią natomiast występy Martina Garrixa, Yellow Claw, Slander czy Deorro.

kalendarz

Pełen line-up znajduje się na plakacie poniżej. Zachęcamy Was do śledzenia oficjalnej strony EDC, gdzie będą pojawiać się ostatnie szczegóły dotyczące festiwalu. Wciąż dostępne są także bilety GA+ oraz VIP. To oczywiście propozycja dla osób, które mają możliwość zrobienia sobie tripa last minute do Las Vegas 😉

kalendarz

kalendarz

sunrise

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?