EDC Mexico 2020 – Transmisja na żywo z czterech scen!

Po raz pierwszy w historii EDC Mexico odbywa się przez trzy dni. Organizatorzy postanowili zagwarantować livestream z aż czterech scen!

kalendarz

Kiedy w Europie fani muzyki elektronicznej głowią się, czy ulubione festiwale zostaną odwołane z powodu koronawirusa, w Meksyku impreza trwa w najlepsze! Tegoroczna edycja EDC Mexico odbywa się właśnie w ten weekend. Co ciekawe, jest to pierwszy raz, kiedy event ten ma miejsce w formie trzydniowej. Siłą rzeczy lineup musiał więc obfitować w naprawdę mocne nazwiska.

Pierwszorzędny lineup

Wśród najpotężniejszych postaci znajdują się chociażby Carl Cox, Don Diablo, Headhunterz b2b Yellow Claw, Tiesto, Diplo, Knife Party, Timmy Trumpet b2b W&W, David Guetta, Armin van Buuren oraz Joris Voorn. W sumie na dziewięciu scenach w dniach 28 lutego – 1 marca wystąpi ponad 200 DJów i producentów, wśród których niestety brak Polaków.

kalendarz

Transmisja z aż czterech scen

Niemniej warto zainteresować się tym wydarzeniem, które – podobnie jak w roku ubiegłym – jest transmitowane na żywo w internecie. Co istotne – w tym roku, w odróżnieniu do poprzedniej edycji, do wyboru będzie pięć streamów. Cztery z nich pozwolą dowolnie przeskakiwać między scenami kineticFIELD, circuitGROUNDS, wasteLAND i Dos Equis, zaś piąty strumień będzie transmisją łączoną. Nadawanie będzie rozpoczynać się o godzinie 23:00 i potrwa do 9:00 rano dnia następnego.

kalendarz

https://www.youtube.com/watch?list=PLtZ1Nsu2D5r0YCgfu5wBnCLAXy5wQ1ezF&v=aZnJn_n4a38&feature=emb_title

Dziewiczy stream na… TikToku

Livestreamy video będzie można znaleźć także na takich portalach, jak Twitch, Facebook oraz TikTok. Szczególną uwagę zwraca ta ostatnia aplikacja – relacja z EDC Mexico 2020 będzie pierwszym livestreamem w historii popularnego serwisu.

Osoby zainteresowane formą audio również będą miały coś dla siebie – transmisja na żywo będzie realizowana również na antenie Insomniac Radio. Oprócz występów DJów i producentów, będzie można również posłuchać wywiadów. Odsłuch znajdziecie pod tym linkiem.

sunrise

kalendarz

Total
16
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?