Znamy pełny lineup EDC Mexico 2020. W&W i Timmy Trumpet po raz drugi we wspólnym secie

Mesykańska edycja EDC odbędzie się na przełomie lutego i marca 2020 roku. Lineup jak zwykle nie zawodzi – jest bardzo różnorodnie.

2sher

Electric Daisy Carnival to jedna z najbardziej znanych marek EDMowych eventów na całym świecie. Najbardziej znaną imprezą spod szyldu EDC oczywiście jest ta odbywająca się w Las Vegas. O jej popularności może wskazywać chociażby fakt, iż bilety na przyszłoroczną edycję rozeszły się w niespełna 48 godzin. Zanim jednak impreza zagości na Las Vegas Motor Speedway, swoją edycję będzie miał Meksyk, gdzie EDC po raz kolejny zagości w dniach 28 lutego – 1 marca 2020. Organizatorzy właśnie podali lineup imprezy.

Timmy Trumpet i W&W w kolejnym wspólnym secie

EDC Mexico również odbywa się na torze wyścigowym. Na Autódromo Hermanos Rodríguez wystąpią największe gwiazdy muzyki elektronicznej. Wśród nich min. David Guetta, Oliver Heldens, Zedd czy Don Diablo i Tiesto, którzy już 30 listopada wystąpią na polskiej edycji Don’t Let Daddy Know. Sporą niespodzianką w lineupie jest pojawienie się lineupie panów, którzy w tym roku wystąpili na Amsterdam Music Festival w ramach projektu 2=1. W Meksyku siły ponownie połączą W&W i Timmy Trumpet. Cały lineup, w którym znajdują się przedstawiciele różnych gatunków – lecz bez reprezentantów Polski – można zobaczyć poniżej.

emuze.me

EDC kolejny raz prezentuje różnorodny lineup. Pojawiają się przedstawiciele różnych gatunków, takich jak hardstyle, trance, bass, czy future house. Takie zestawienie z pewnością zadowoli najbardziej wybrednych fanów muzyki elektronicznej. Można więc planować małe wakacje w Meksyku. Jednak – co jest nietrudne do przewidzenia – wymaga to grubego portfela.

emuze.me

ultra

Total
3
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?