EDC-Mexico-2019

Kolejny przyszłoroczny festiwal może się nie odbyć. Chodzi o EDC Mexico 2021

Pandemia zagraża kolejnej przyszłorocznej imprezie. Tym razem chodzi o meksykańską edycję EDC, która ma odbyć się pod koniec lutego.

sunrise

Sytuacja na świecie jest wciąż niestabilna. W wielu miejscach zarówno duże festiwale, jak i mniejsze imprezy są zakazane. Jeszcze kilka miesięcy temu nikt nie przewidywał takiego długiego lockdownu branży rozrywkowej. Teraz coraz więcej przesłanek wskazuje na to, że przerwa może potrwać jeszcze dłużej. Po niepokojących doniesieniach z Miami, smutne wieści docierają do nas z Meksyku.

W innym terminie

Tym razem kłopoty z organizacją eventu mają dotyczyć EDC, a dokładnie edycji w Meksyku. Informacje o przełożeniu planowanej na luty imprezy na swoim Facebooku podał portal Electronic Meeting Point. Impreza ma zostać przełożona na późniejszy termin w 2021 roku. Na razie nie są to oficjalne informacje – lecz patrząc na to, kto podał tą informację, możemy już tylko czekać na oficjalne potwierdzenie – wszak EMPO to jeden z najbardziej szanowanych portali w branży.

kalendarz

#EMPONews EDC México no se llevará a cabo en febrero pero SÍ tendrá edición 2021, ¡guarden este post! 🙌🏻

Opublikowany przez EMPO Electronic Meeting Point Piątek, 11 września 2020

Ile to jeszcze potrwa?

Tak naprawdę ciężko przewidzieć, jak długo branża rozrywkowa będzie zamrożona. Małe imprezy co prawda się odbywają, lecz czarny scenariusz o braku większych imprez w 2020 roku jest już praktycznie przesądzony. Początek kolejnego roku stoi również pod znakiem zapytania, a to wszystko przez rosnącą ilość osób zakażonych koronawirusem. Mamy nadzieję, że ten i tak już długi lockdown nie będzie trwał w nieskończoność i w końcu spotkamy się na evencie.

kalendarz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?