Tune Of The Year

Przyszły rok pod względem festiwali można określić jednym słowem – nadzieja. Właśnie tą cechą charakteryzuje się niemal każdy, kto bierze udział w dużych muzycznych eventach – od organizatorów, przez artystów, po publiczność. Co prawda pojawia się coraz więcej głosów sceptycznych odnośnie powrotu w 2021 roku na duże sceny – niemniej warto być dobrej myśli. Podobnie zresztą, jak dobrej myśli jest agencja Insomniac, organizator festiwali spod marki EDC, która to w przyszłym roku będzie świętować dwudziestopięciolecie.

Jedną z głównych atrakcji związanych z celebracją ma być wielki powrót europejskiej edycji tego eventu. Po raz ostatni na Starym Kontynencie EDC odbyło się w 2016 roku. Wtedy postawiono na Wielką Brytanię, i wielu obstawiało, że tak będzie i tym razem. Rzeczywistość okazuje się jednak zupełnie inna.

Europejskie EDC odbędzie się w Portugalii

Jak się bowiem okazuje, Electric Daisy Carnival zawita w przyszłym roku do… Portugalii. Wydarzenie będzie mieć miejsce w dniach 18-20 czerwca w mieście Portimão, na głównej miejskiej plaży Praia da Rocha.

EDC Portugal 2021 zapowiada się na dość przystępną cenowo imprezę – karnet w wersji zwykłej ma kosztować 129 euro (niecałe 600 zł), a w wersji VIP – 199 euro (niecałe 900 euro). Oceniać ceny warto jednak dopiero po poznaniu szczegółów lineup’u – a na te będziemy musieli jeszcze poczekać.

Portugalia dotychczas nie była zbyt częstą festiwalową destynacją dla fanów EDM. Kto wie – może zmieni się to w przyszłym roku…

Tune Of The Year