Spotify Top 100

Branża muzyczna wraca powoli do żywych. Piszemy o tym z naciskiem na słowo “powoli” – wszak to odmrożenie dotyczy w głównej mierze tych mniejszych wydarzeń, zazwyczaj mających miejsce w plenerze. Sytuacja ta może w najbliższych dniach ulec pozytywnej zmianie – o czym piszemy tutaj – a tymczasem atrakcji dla wielbicieli muzyki klubowej w dobrej atmosferze nie brakuje. Jedna z nich startuje właśnie w najbliższą niedzielę w warszawskim przybytku o nazwie Praga Centrum. Od początku wakacji niemal codziennie mają tam miejsce różnorodne atrakcje dla fanów muzyki, food trucków czy stand-up’u. Teraz coś dla siebie znajdą także miłośnicy house music.

House pod gołym niebem

W najbliższą niedzielę (tj. 19 lipca) startuje bowiem Electronic Lunch – seria całodziennych imprez pod gołym niebem z dobrą elektroniką na pierwszym planie. Klimat ma nawiązywać do obcych nam w tym sezonie festiwali, a oprócz tańca, będzie można chillować w strefach relaksu czy próbować nowego jedzenia w strefie gastronomicznej.

Najważniejsza jest tu jednak – a jakże – muzyka. Organizatorzy – a więc agencja Follow The Step, odpowiedzialna między innymi za klub Smolna – zaprosili berlińską ekipę DJską w składzie:

  • Sarah Wild
  • Jake The Rapper
  • GiZ

Solidnym wsparciem dla gości z zachodu będzie polski team:

  • Deaf Can Dance
  • Foxall
  • Raidho

Zapowiada się więc atmosfera dobrze pasująca do niedzielnych afterów po afterach (wierzymy w Wasze możliwości!). Impreza potrwa od 12:00 do 22:00 – my z pewnością tam zajrzymy, mając przy okazji nadzieję, że kogoś z Was tam znajdziemy. Wejściówkę można kupić już teraz, więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem.

foto: Zuza Sosnowska

Spotify Top 100