Eminem szykuje 12. studyjny album. Wiemy, kiedy się go spodziewać!

Podczas swojej wizyty w show Jimmy’ego Kimmela, Dr. Dre zapowiedział nowy album Eminema, który ma ukazać się w tym roku.

kalendarz

Ponad cztery lata – tyle fani i słuchacze czekają na nowy długogrający materiał od Eminema. Jedenasty (i ostatni jak dotąd) album rapera pojawił się na rynku w styczniu 2020 roku – na “Music To Be Murdered By” gośćmi byli między innymi Ed Sheeran, Juice WRLD czy Skylar Grey.

W międzyczasie mieliśmy jeszcze okazję usłyszeć kilka zwrotek Marshalla we współpracy z takimi postaciami, jak Dr. Dre czy Kid Cudi. Największą uwagę wzbudzają jednak zawsze długograje – to tutaj możemy usłyszeć wizję danego artysty w pełnej krasie. I na to wygląda, że już wkrótce swoją wizję zaprezentuje Em – jego 12. album zbliża się wielkimi krokami!

emuze.me

Eminem szykuje nową muzykę

Temat pojawił się na tapecie przy okazji wyróżnienia Dr’a Dre gwiazdą w hollywoodzkiej Alei Sław. Raper i producent pojawił się później w telewizyjnym show Jimmy’ego Kimmela, gdzie podjęty został temat między innymi Eminema. I to tam Dre potwierdził, że nowy album jednego z najbardziej utytułowanych raperów w historii się zbliża.

Eminem pracuje nad własnym albumem, który wyjdzie w tym roku. Rozmawiałem z nim i zgodził się, żebym zdradził to w tym programie.

Dr. Dre

Prekursor nurtu g-funk potwierdził przy okazji swój udział w nowym projekcie. Jednocześnie wspomniał o dość specyficznej etyce pracy Eminema.

ultra

Zamierza wydać nowy album, na którym są też moje piosenki. To ekscytująca wiadomość. Tak w ogóle to jutro usłyszę płytę po raz pierwszy. Eminem nie dzieli się z nikim swoją muzyką, trzyma ją dla siebie. Jeszcze nic gotowego nie słyszałem. Ale usłyszę. I to prawda – album będzie w tym roku.

Dr. Dre

Utwory Eminema w ostatnich latach nie stają się hitami z czołówek list przebojów. W dalszym ciągu jednak osiągają wyniki, jakich nie powstydziłoby się wielu globalnych artystów. To, a także dalsza popularność kawałków sprzed kilkunastu bądź dwudziestu kilku lat sprawia, że Marshall nadal jest jednym z najchętniej słuchanych artystów na platformie Spotify. A to z pewnością pomoże w dotarciu poprzez algorytmy ze swoją nową muzyką do słuchaczy. O tym, jaka to będzie muzyka, przekonamy się wspólnie już niedługo.


foto: Jeremy Deputat

emuze.me

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?