Już w tę sobotę w stolicy rozgrzewka przed Tranceformations 2024

Indecent Noise, Matt Bukovski, onTune i rezydenci serii – to oni wystąpią w stołecznym klubie VooDoo podczas Before Tranceformations 2024.

kalendarz

Coraz większymi krokami zbliża się rozpoczęcie sezonu dużych imprez z muzyką elektroniczną w naszym kraju. Jak zwykle, zaszczyt ten przypada agencji Euforia Festivals i jej wydarzeniu o nazwie Tranceformations. Już w sobotę 4 lutego we wrocławskiej Hali Stulecia znów pojawią się tysiące fanów muzyki trance, dla których zagrają między innymi Maddix, Aly & Fila, Jordan Suckley i wielu innych. Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie poniżej.

To wszystko w przyszły weekend – ale atrakcje dla tych, którzy czekają z niecierpliwością na to wydarzenie, zaczynają się już w najbliższą sobotę. 27 stycznia w Warszawie odbędzie się bowiem oficjalne before party Tranceformations 2023.

emuze.me

Impreza pełna klasyków

Impreza wprowadzająca w klimat wrocławskiego eventu odbędzie się w stołecznym klubie VooDoo. Odpowiedzialna za nią będzie – jak co roku – ekipa Essential Vibes, która od ponad dekady organizuje w Warszawie trance’owe imprezy. Dużo dla siebie znajdą tam przede wszystkim fani klasyków, dla których Indecent Noise szykuje specjalnego seta. Według zapowiedzi organizatorów, ma być to przedsmak tego, co producent zwany pieszczotliwie “łysą pałą” szykuje na główną imprezę. Przypomnijmy – Aleks będzie w Hali Stulecia gospodarzem wypełnionej klasykami muzyki trance sceny Noisetalgia.

Za deckami stanie także najpopularniejszy polski trance’owy twórca według wyników Polish DJs Chart 2023 – Matt Bukovski. Swojego seta przygotuje także mózg operacyjny Euforia Festivals, czyli onTune. Lineup wydarzenia dopełniają Matthew Pear i Paul Cogito, a więc twarze dobrze znane z imprez Essential Vibes.

ultra

Event startuje w sobotę 27 stycznia o godzinie 22:00. Wejściówki w cenie 50 zł są już dostępne w przedsprzedaży na stronie bileterii Euforia Festivals – pod tym linkiem.

Portal Shining Beats z dumą obejmuje patronatem medialnym Before Tranceformations 2024.

emuze.me

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?