B2B Festival to sprawka Euforia Festivals. Nieszablonowa celebracja piętnastolecia imprezy!

Piętnasta edycja Euforia Festival odbędzie się już 6 lipca w Boszkowie. Organizatorzy postawili na niespotykaną dotąd metodę promocji imprezy!

kalendarz

Tydzień temu odbyła się naprawdę udana czwarta edycja Tranceformations (parę słów z naszej strony na temat tego, jak było w Toruniu, pojawi się na naszych łamach wkrótce). Był to jednak przedsmak tego, co ma mieć miejsce już na początku lipca – wtedy to odbędzie się jubileuszowa, piętnasta edycja Euforia Festival.

Impreza odbywająca się na plaży w Boszkowie od lat przyciąga fanów muzyki Trance, którzy przez ten cały czas zdołali stworzyć specyficzny, wręcz rodzinny klimat, o który nieraz trudno na innych elektronicznych imprezach. W ubiegłym roku swoją selekcję przedstawiła mocna reprezentacja Anjunabeats, na czele z trio Above & Beyond. W tym roku jednak założenie jest wręcz rewolucyjne – wszak zdecydowaną egzotyką na naszym rynku eventowym jest sytuacja, kiedy cały lineup mają stanowić występy back2back!

kalendarz

Na coś takiego możemy liczyć podczas piętnastej edycji Euforia Festival, która odbędzie się w Boszkowie już 6 lipca. Znamy już część artystów, którzy zagrają podczas tej wyjątkowej imprezy. Co ciekawe – żadna z informacji nie pochodzi bezpośrednio od organizatora, tylko od samych zainteresowanych, którzy w ostatnich dniach udostępniali posty z hasztagiem #b2bfestival.

ultra

Na ten moment swoją obecność w zachodniej Wielkopolsce potwierdzili:
Andy Moor
Ashley Wallbridge
Exis
Gentech
Heatbeat
Jochen Miller
Marcel Woods
Mark Sherry
Peran van Dijk
Standerwick
ReOrder

Na razie nie wiadomo, kiedy można się spodziewać kolejnych nazwisk – za to wiemy już, kiedy będzie można kupić bilety na tą nieszablonową imprezę. Sprzedaż rozpoczyna się już w następną niedzielę, 17 marca, o godzinie 16:00 na stronie euforia.wlotki.pl.

kalendarz

Rozwój polskiej sceny eventowej jak najbardziej nas cieszy – i to nie tylko z racji bookowania topowych artystów pokroju Swedish House Mafii czy DJa Snake’a, ale także z powodu nietuzinkowych pomysłów na realizację wydarzeń – a takim z pewnością jest idea B2B Festival.

https://www.youtube.com/watch?v=rn6y0vbHWNA

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?