Euforia Festival 2023 – znamy pierwszych artystów z lineup’u i ceny biletów

ATB, Blastoyz, Cosmic Gate i nie tylko – tak wygląda pierwsza transza artystów, którzy wystąpią w Boszkowie na Euforia Festival 2023.

silesia beats

Chyba każdy fan muzyki trance w naszym kraju zna markę Euforia Festival. Agencja, za którą stoi Adrian Ratajczak aka onTune, ma za sobą intensywny sezon halówek. W październiku swoją premierę miało Transmission Poland, zaś na początku lutego we Wrocławiu odbyła się kolejna edycja Tranceformations. Przed nami jednak wakacje – a na ich starcie co roku dzieje się w Boszkowie, podczas Euforia Festival – flagowego wydarzenia agencji.

Rok dużego rozwoju

Pierwsze szczegóły odnośnie tegorocznej Euforii poznaliśmy jeszcze pod koniec roku. To właśnie wtedy dowiedzieliśmy się, że w tym roku w Boszkowie impreza potrwa 3 dni.

jay_cluss

Teraz poznaliśmy więcej szczegółów odnośnie eventu, który odbędzie się w dniach 30 czerwca – 2 lipca. Główne wydarzenie tradycyjnie odbędzie się w sobotę, lecz już dzień wcześniej odbędzie się Techformations Beach Edition. Będzie to zarazem oficjalne before party. Niedziela zaś to after party – tym razem jednak będzie to plażowa edycja Back & Forth.

ultra

Do imprezy pozostało jeszcze trochę czasu – ale my poznaliśmy już pierwsze szczegóły dotyczące artystów, którzy wystąpią na plaży w Boszkowie – i to na dwóch scenach. Wśród nich znajdują się między innymi ATB, Estiva, Cosmic Gate czy Blastoyz. Wszystkich ogłoszonych dotychczas artystów, którzy wystąpią na Euforii prezentujemy poniżej.

Euforia Festival 2023 – lineup (pierwsze nazwiska)

ATB
Blastoyz
Cosmic Gate
Daxson
DJ Alex
Estiva
Factor B
Indecent Noise pres. ALUTO
Kai Tracid
Lovely Laura & Ben Santiago
Siasia

silesia beats

Euforia Festival 2023 – bilety

Sprzedaż biletów na Euforia Festival 2023 już wystartowała. Dwudniowy karnet w drugiej puli biletów kosztuje 239 zł. Wszelkie informacje dotyczące biletów znajdziecie pod tym linkiem. Warto się spieszyć – bo im szybciej zakupicie wejściówki, tym więcej pieniędzy zostanie wam w portfelu.

Fot. Gromysz

kalendarz

ultra

jay_cluss

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?