Znamy pełny lineup Euforia Festival 2023. Po raz pierwszy pojawi się scena z muzyką techno

Dwie sceny i trzy dni imprezy – tak wygląda plan na tegoroczną edycję Euforia Festival. Organizatorzy zaprezentowali pełny lineup.

kalendarz

Duże uznanie na przestrzeni lat zyskała u polskich fanów muzyki elektronicznej marka Euforia Festival. Organizowana na początku wakacji w wielkopolskim Boszkowie impreza dla wielu stała się stałym punktem imprezowego lata – i nie inaczej ma być także w tym roku, który stoi pod znakiem dużego rozwoju wydarzenia. Od tej edycji zabawa będzie trwać aż trzy dni – 30 czerwca odbędzie się before party w klimatach techno, 1 lipca podczas głównej imprezy grać będą dwie sceny, a 2 lipca – jak zawsze – będzie mieć miejsce after.

House, trance i… techno

W tym roku nie tylko trance i house będzie mieć swoje miejsce. Powstanie bowiem druga scena, skupiona na klimatach techno. Jak wspomnieliśmy wyżej, będzie ona grać także w piątek, podczas preparty.

kalendarz

Organizatorzy zaprezentowali już pełny lineup imprezy. Prezentuje się on następująco:

ultra

Main Stage
ATB
Cosmic Gate
Blastoyz
Daxson
Estiva
Factor B
Lovely Laura Ben Santiago
Indecent Noise
Milkwish
Weikum
onTune
DJ Alex

Techformations Stage
T78
Kai Tracid
A*S*Y*S*
ALUTO
Carla Roca
Diana d’Rouze
Siasia

kalendarz

Biletów na Euforię coraz mniej

W sprzedaży są bilety na pojedyncze dni (piątek i sobota, impreza niedzielna jest darmowa), a także dwudniowe karnety. Za wejściówkę na piątek należy zapłacić 69 zł, a za wstęp na sobotnią imprezę – 189 zł. Zestaw na obydwa biletowane dni kosztuje natomiast 239 zł. Więcej informacji oraz opcję zakupu znajdziecie pod tym linkiem.

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?