Spotify Top 100

Zapowiadało się na naprawdę mocne wydarzenie, będące zapewne jedynym takim w tym sezonie w naszym kraju. Niestety, Euforia Festival 2020 nie dojdzie do skutku. W ubiegłym tygodniu organizatorzy poinformowali o tym, że event na plaży w Boszkowie odbędzie się dopiero w przyszłym roku. Jednak nie znaczy to, że w ten weekend w Wielkopolsce nie będzie się nic dziać. onTune i spółka postanowili działać szybko i w ten oto sposób powstał projekt “Movement”.

Będzie grane w Lesznie

Pierwsza jego edycja będzie mieć miejsce już w piątek i sobotę (14 i 15 sierpnia), w lesznieńskim klubie Stara Gazownia. Zagrają aż dwie sceny – z muzyką trance i techno. W lineupie znalazła się spora część postaci, które zostały zabookowane na boszkowski festiwal. Wśród nich chociażby mocna reprezentacja labelu Anjunabeats – Oliver Smith i Ilan Bluestone. Wartą uwagi postacią jest także z pewnością Morten Granau – twórca bardzo popularnego wśród polskich trancemaniaków psajowego remiksu “Ecstasy” od ATB.

Będzie też coś dla entuzjastów upliftów – w lineup’ie zameldowali się także Robbie Seed, Davey Asprey i ReOrder. Pełny skład artystów z podziałem na sceny i dni znajdziecie poniżej.

Movement by Euforia Festivals 2020 – lineup

piątek, 14 sierpnia

Main Stage
Oliver Smith
Davey Asprey
Indecent Noise
Nifra
Alex
Blue Silence
Gusto
onTune

Techno Stage
Carla Roca
Cocolino
Peter Fern
Siasia

sobota, 15 sierpnia

Main Stage
Ilan Bluestone
Morten Granau
ReOrder
Robbie Seed
Alex
Blue Silence
onTune
Smart

Techno Stage
Lucca
DUSS
Malvee
Siasia

Specjalne zasady

Organizacja eventu w obecnych realiach wiąże się ze sporym ryzykiem – dlatego też zasady będą jasno określone. Obowiązkiem będzie noszenie maseczki na terenie imprezy, natomiast na wejściu będzie trzeba okazać specjalne oświadczenie, zawierające imię i nazwisko, numer kontaktowy oraz PESEL.

Zagwarantowany wstęp będą mieć wszyscy posiadacze biletów na Euforia Festival 2020. W innym przypadku także warto przyjechać do Leszna – należy jednak wcześniej wziąć udział w prerejestracji, a także przygotować 70 zł, bo tyle będzie kosztować bilet w kasie klubu. Szczegóły znajdziecie pod tym linkiem.

Spotify Top 100