Dwa dni? Mało! Euforia Festival 2020 odbędzie się w formie trzydniowej

Jeszcze nie wszystko w tym roku stracone. Jak się okazuje, tegoroczna edycja Euforia Festival odbędzie się, i to w formacie trzydniowym!

sb

Jeszcze kilka tygodni temu większość z nas była przekonana, że tegoroczny letni sezon festiwalowy jest już stracony. Po zniesieniu części obostrzeń przez rząd imprezy plenerowe dostały zielone światło na organizację imprez w specjalnych rygorach sanitarnych. Z tej furtki korzysta Euforia Festivals, która jako jeden z pierwszych organizatorów w Polsce ogłasza powrót.

2 dni + after

Jeszcze nie tak dawno organizatorzy imprezy na swoich social mediach podkręcali atmosferę, pytając o dodatkowy dzień imprezy. Jak się dziś przekonaliśmy festiwal się odbędzie – i to w trzydniowej formule. Pierwsze dwa dni, czyli 14 i 15 sierpnia to główna część programu, natomiast ostatniego dnia (tj. 16 sierpnia) zaplanowane jest afterparty.

Mimo tego, iż sytuacja wydawała się dramatyczna, do końca wierzyliśmy w to, co za chwilę stanie się faktem. W związku ze zmieniającymi się obostrzeniami związanymi z COVID-19 jesteśmy w stanie zorganizować festiwal na takim poziomie, żeby nie odbiegał jakością od lat poprzednich. Mało tego, techniczne rysunki w chwili obecnej wyglądają genialnie i wierzymy w to, że frekwencja pozwoli nam spełnić wszystkie założenia. Z radością informujemy, iż w tym roku festiwal odbędzie się w formule 3-dniowej – piątek i sobota jako dwa główne dni oraz niedzielne after party.

Euforia Festivals

Co z lineupem?

Na chwilę obecną czekamy na potwierdzenie lineupu imprezy. Euforia Festivals właśnie kompletuje gwiazdy na drugi dzień – pierwsze nazwiska mają być podane jeszcze w tym tygodniu. Pierwszego dnia natomiast nie powinno być wiele zmian, gdyż organizatorzy we wcześniejszym komunikacie podkreślali, że większość ogłoszonych artystów udało się przenieść na 14 sierpnia.

W chwili obecnej możemy powiedzieć, iż zabezpieczyliśmy drugi rezerwowy termin na ten rok, czyli 14 sierpnia. Możemy zdradzić, iż w chwili obecnej wszyscy poza jednym artystą, który ma w tym czasie zaplanowany występ w Azji potwierdzi zmianę terminu. Wciąż do ogłoszenia pozostały dwa nazwiska, które będą wisienką na torcie.

Euforia Festivals

Na chwilę obecną nie wiemy dokładnie, kogo w Boszkowie zabraknie. Warto jednak wiedzieć, kto dotychczas został zaanonsowany:

Kryder
Ben Nicky
Neelix
Roger Shah
Grum
Davey Asprey
Indecent Noise

onTune b2b Blue Silence
Alex

W końcu powrót

Wszystkich z pewnością ucieszy fakt, że nie wszystko jest jeszcze stracone. Czekamy jeszcze na stanowiska innych organizatorów letnich i jesiennych imprez (na czele z Heartbeat Festival), ale już teraz zaczyna coś się dziać. Kolejni organizatorzy lada dzień mogą pójść tym samym krokiem. Czy tak będzie, przekonamy się wkrótce, lecz już teraz wiemy, że jak w utworze zespołu Tilt, “Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie”

foto: Gromysz

sb

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?