kontakt

Wszyscy dobrze wiemy, jak wygląda w tym roku sytuacja z muzycznymi eventami. Na szczęście w ostatnich tygodniach sprawy zaczynają kierować się ku normalności. W najbliższych dniach powinniśmy poznać nowe wytyczne odnośnie imprez masowych, zaś już od piątku w życie wejdą nowe reguły organizowania wydarzeń plenerowych. I właśnie w związku z tymi zasadami w głowach organizatorów Euforia Festival obudziła się nadzieja na organizację wydarzenia jeszcze tego lata.

Jednak dwa dni?

Twórcy odbywającego się od kilkunastu lat w Boszkowie eventu dali znać o tym fanom muzyki na swoim Facebook’u, gdzie możemy przeczytać:

W związku z nowym rozporządzeniem nie wszystko stracone. Walczymy

Euforia Festivals

Z kolei kilka dni później emocje zostały podgrzane jeszcze bardziej kolejnym, jeszcze bardziej sugestywnym postem.

…a dwa dni byście dali radę?

Euforia Festivals

Miało być w lipcu…

Kilka tygodni temu onTune i spółka poinformowali o przeniesieniu swojej flagowej imprezy z początku lipca na piątek, 14 sierpnia. Zaplanowana przez Euforia Festivals data aż prosi się o kontynuację dzień później – a o tym, jak ostatecznie sprawa się rozwinie, powinniśmy przekonać się w najbliższych dniach.

Przypomnijmy – na ten moment zakontraktowane na tegoroczną edycję Euforia Festival zostały następujące gwiazdy:

Kryder
Ben Nicky
Neelix
Roger Shah
Grum
Davey Asprey
Indecent Noise

Jak wynika z majowego oświadczenia organizatorów, w wypadku przeprowadzenia imprezy w sierpniu, z lineup’u wypada jeden z artystów. Nie zostało jednak określone, o którego konkretnie chodzi. Na te informacje również będzie trzeba poczekać do oficjalnego ogłoszenia agencji Euforia Festivals.

Anyway – w temacie boszkowskiego święta muzyki będzie w najbliższych dniach głośno. Mamy nadzieję, że w pozytywnym tego słowa znaczeniu!

foto: Gromysz

kontakt