Euforia Festival 2020 potrwa aż dwa dni? Taka sugestia padła ze strony organizatorów

Organizatorzy imprezy postanowili dolać oliwy do ognia, sugerując możliwość dołożenia jeszcze jednego dnia do tegorocznej edycji Euforia Festival.

kontakt

Wszyscy dobrze wiemy, jak wygląda w tym roku sytuacja z muzycznymi eventami. Na szczęście w ostatnich tygodniach sprawy zaczynają kierować się ku normalności. W najbliższych dniach powinniśmy poznać nowe wytyczne odnośnie imprez masowych, zaś już od piątku w życie wejdą nowe reguły organizowania wydarzeń plenerowych. I właśnie w związku z tymi zasadami w głowach organizatorów Euforia Festival obudziła się nadzieja na organizację wydarzenia jeszcze tego lata.

Jednak dwa dni?

Twórcy odbywającego się od kilkunastu lat w Boszkowie eventu dali znać o tym fanom muzyki na swoim Facebook’u, gdzie możemy przeczytać:

W związku z nowym rozporządzeniem nie wszystko stracone. Walczymy

Euforia Festivals

Z kolei kilka dni później emocje zostały podgrzane jeszcze bardziej kolejnym, jeszcze bardziej sugestywnym postem.

…a dwa dni byście dali radę?

Euforia Festivals

Miało być w lipcu…

Kilka tygodni temu onTune i spółka poinformowali o przeniesieniu swojej flagowej imprezy z początku lipca na piątek, 14 sierpnia. Zaplanowana przez Euforia Festivals data aż prosi się o kontynuację dzień później – a o tym, jak ostatecznie sprawa się rozwinie, powinniśmy przekonać się w najbliższych dniach.

Przypomnijmy – na ten moment zakontraktowane na tegoroczną edycję Euforia Festival zostały następujące gwiazdy:

Kryder
Ben Nicky
Neelix
Roger Shah
Grum
Davey Asprey
Indecent Noise

Jak wynika z majowego oświadczenia organizatorów, w wypadku przeprowadzenia imprezy w sierpniu, z lineup’u wypada jeden z artystów. Nie zostało jednak określone, o którego konkretnie chodzi. Na te informacje również będzie trzeba poczekać do oficjalnego ogłoszenia agencji Euforia Festivals.

Anyway – w temacie boszkowskiego święta muzyki będzie w najbliższych dniach głośno. Mamy nadzieję, że w pozytywnym tego słowa znaczeniu!

foto: Gromysz

Total
20
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?