Fan Daft Punk złożył petycję o… przywrócenie duetu. Brytyjski rząd reaguje w zabawny sposób

Jeden z brytyjskich fanów Daft Punk napisał petycję do rządu w celu przywrócenia do życia kultowej formacji.

sunrise

Miłość do muzyki to cecha, której ciężko się pozbyć. Przez lata słuchamy danych artystów, utożsamiamy się z nimi, dorastamy z ich muzyką. Kiedy następuje moment, w którym nagle z jakiś powodów przestaną produkować utwory, czujemy pustkę w środku.

Właśnie zapewne z takiego założenia wyszedł jeden z fanów duetu Daft Punk. Jak dobrze pamiętamy, w lutym panowie ogłosili, że definitywnie kończą projekt. Francuzi mają fanów na całym świecie, więc nietrudno było o wiele komentarzy nawołujących do powrotu. Wszak zamknięcie aliasu nastąpiło w momencie, kiedy wszyscy zainteresowani oczekiwali świeżej muzyki. Z takim stanem rzeczy wybitnie nie mógł się pogodzić pewien Brytyjczyk.

kalendarz

Petycja o przywrócenie Daft Punk

Tak, dobrze czytacie. Jeden z zagorzałych fanów złożył petycję do brytyjskiego rządu o przywrócenie Daft Punk. Treść jego oświadczenia brzmiała tak:

kalendarz

Przywróćcie Daft Punk, chcemy nowego albumu przez ból jaki przeszliśmy. Daft Punk to legendy i nie mogą odejść!

Jak się domyślacie, odpowiedź rządu mogła być tylko jedna. Co ciekawe, nie była to jednak zwykła odpowiedź, a mrugnięcie okiem do wszystkich nieszczęśliwych fanów duetu.

Każda decyzja o powrocie Daft Punk i jakakolwiek potencjalna współpraca to sprawa samych twórców, a nie dla rządu czy parlamentu Wielkiej Brytanii. Być może będziesz mieć szczęście i dowiesz się, że zdecydują się powrócić jeszcze raz.

“You may Get Lucky and find they choose to reform One More Time.”

Z pewnością taka gra słów sprawiła, że rozczarowany fan przynajmniej się uśmiechnął 🙂

sunrise

kalendarz

Total
4
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?