fatboy slim

Fatboy Slim powraca do Polski! Legenda sceny klubowej zasila skład Sunrise Festival 2022

David Guetta, Faithless i Fatboy Slim – tak prezentuje się na ten moment lineup Sunrise Festival 2022. Przed nami kolejne ogłoszenia.

pdc

W poniedziałek David Guetta, z kolei we wtorek Faithless – tak prezentują się dotychczasowe ogłoszenia artystów Sunrise Festival 2022. Organizatorzy imprezy w pierwszej fazie lineup’u skupili się ewidentnie na legendach świata EDM – i dzisiejszy announcement nie odbiega od tej strategii. Do składu DJów i producentów, którzy wystąpią w przyszłym roku w kołobrzeskim Podczelu, dołącza właśnie Fatboy Slim.

Fatboy Slim na Sunrise Festival 2022

Ikona światowej sceny klubowej występowała w naszym kraju już nieraz, ale 2022 rok będzie pierwszą okazją, kiedy Brytyjczyk odwiedzi Kołobrzeg. Fatboy Slim jest obecnie znany z house’owych klimatów, ale w świadomości wielu słuchaczy muzyki elektronicznej zapisał się on za sprawą takich numerów, jak “Praise You” czy “Right Here Right Now“.

Jego show będzie mieć miejsce podczas czwartego, finałowego dnia Sunrise Festival 2022. Fatboy Slim wystąpi 24 lipca 2022 roku na Red Stage – tam, gdzie wcześniej zaprezentują się David Guetta i Faithless.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst

Przed nami kolejni artyści

Jest to kolejne ogłoszenie artysty, który miał wystąpić na anulowanych z powodu koronawirusa edycjach Sunrise Festival w latach 2020 i 2021. Bardzo możliwe, że w przyszłym roku w Podczelu zaprezentuje się więcej postaci ogłoszonych na te imprezy. Przypomnijmy – według zapowiedzi, na “festiwalu wschodzącego słońca” mieli zagrać między innymi Paul Kalkbrenner, Carl Cox, Marshmello, Brennan Heart czy Reinier Zonneveld. Czy tak będzie faktycznie? To pokaże czas.

Sunrise Festival 2022 odbędzie się w dniach 21-24 lipca 2022 roku na lotnisku w kołobrzeskim Podczelu. Będzie to pierwsza edycja realizowana w formie czterodniowej. Więcej informacji na temat eventu – podobnie jak bilety – znajdziecie na stronie organizatora.

pdc

Total
10
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?