kontakt

W temacie FEST Festival 2021 z dnia na dzień robi się coraz głośniej. Nic dziwnego, wszak do prawdopodobnie największej muzycznej imprezy w naszym kraju w tym sezonie pozostało naprawdę niewiele – konkretnie niecałe trzy tygodnie. Po weekendzie poznamy ostatnie nazwiska, które dopełnią i tak już wypełniony po brzegi lineup – natomiast teraz światło dzienne ujrzał booking, który z pewnością zainteresuje fanów techno.

Potężny closing set

Poznaliśmy bowiem artystę, który zamknie swoim setem cały festiwal. Jest nim Enrico Sangiuliano – postać będąca jednym z filarów labelu Drumcode, należącego do Adama Beyera. Jego przygoda z muzyką elektroniczną zaczęła się już w latach 90., ale największe sukcesy na międzynarodowej scenie przyszły w ostatnich latach. Prywatnie jest to partner Charlotte de Witte.

Ponad 200 artystów

Włoski producent będzie ostatnim w kolejności chronologicznej artystą, który zagra podczas FEST Festival 2021. Jego występ odbędzie się na zorientowanej na muzyce techno scenie Krąg Taneczny. Wcześniej, podczas czterech dni eventu, na 9 scenach (w tym aż 5 z muzyką elektroniczną) zagra ponad 200 artystów. Więcej informacji o lineup’ie z podziałem na dni i sceny znajdziecie pod tym linkiem, zaś bilety – tutaj.

kontakt