fifa 23 soundtrack

ODESZA, Flume, Stromae i wielu innych na ścieżce dźwiękowej gry FIFA 23. Mamy pełną listę utworów

EA Sports ujawniło oficjalną ścieżkę dźwiękową do FIFA 23. W grze będą towarzyszyć nam między innymi Stromae, Flume i ODESZA.

2sher

EA Sports ujawniło oficjalną ścieżkę dźwiękową do długo gry FIFA 23, zapowiadając kawałki, które będą towarzyszyć graczom w dotychczas najbardziej rozbudowanej grze z serii FIFA. Soundtrack zawiera ponad 100 utworów różnych wykonawców z całego świata.

Oficjalny zwiastun ścieżki dźwiękowej FIFA 23

Różnorodnie jak zawsze

Pod względem gatunkowym w najnowszym soundtracku FIFA 2023 zapewne każdy znajdzie coś dla siebie. Ścieżka dźwiękowa menu wita graczy 57 utworami od takich wykonawców, jak FKA Twigs, MILKBLOOD, Phoenix, Sampa The Great i wielu innych. Entuzjastom EDM z pewnością spodoba się obecność Flume, ODESZA, Moksi, Michaela Calfana oraz Sana Holo. Warto dodać, że EDM już od wielu lat gości na ścieżce dźwiękowej kultowej już gry. W FIFA 22 usłyszeć mogliśmy m.in. utwory Martina Garrixa, Swedish House Mafia i Malaa.

emuze.me

Dla EA od wielu lat istotna jest także różnorodność kulturowa ścieżki. Dlatego też na tegorocznej playliście znajdą się między innymi angolska piosenkarka pop PONGO oraz argentyński raper Trueno.

Ponadto, EA wspiera wschodzące gwiazdy. Oprócz znanych już szerszej publiczności postaci takich, jak Bad Bunny oraz Yeah Yeah Yeahs w soundtracku zagoszczą także Baby Tate, Ibeyi i Pheelz.

ultra

Tegoroczna ścieżka dźwiękowa pokazuje ogrom światowego zainteresowania grą, skupiając artystów z całego świata. Chcieliśmy podkreślić znaczenie naszej globalnej społeczności piłkarskiej poprzez muzykę i jesteśmy podekscytowani współpracą z tą niesamowitą grupą artystów, aby dostarczyć piosenki i hymny do najbardziej rozbudowanej FIFY w historii

Raphaella Lima, Global Music Marketing Director w EA

Warta uwagi jest również tegoroczna ścieżka dźwiękowa trybu Volta. Klimat ulicznego futbolu mają oddawać kawałki od Nasa, Denzela Curry’ego, Quevedo, Remiego Wolfa i innych. Mieszanka hip-hopu, alternatywy, elektroniki i popu z pewnością przeniesie graczy bezpośrednio do brutalniejszej odsłony piłki nożnej.

Nie tylko muzyka

Fani mogą też wyrazić swoją sympatię dla ulubionych muzyków poprzez stroje FIFA Ultimate Team zaprojektowane między innymi przez takich artystów, jak Jack Harlow, ROSALÍA, Pheelz i Central Cee. Spersonalizowane zestawy zaprojektowano tak, by uosabiały wyjątkową osobowość każdego artysty. Będą one dostępne do odblokowania w serii wyzwań już za parę dni. Oczywiście premiera FIFA 2023 będzie miała miejsce 30 września, ale wcześniejszy dostęp do FIFA 23 Ultimate Edition rozpoczyna się już 27 września.

kalendarz

Pełna ścieżka dźwiękowa FIFA 23 dostępna jest już teraz w serwisie Spotify.

emuze.me

Total
6
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?