Finał Polish DJs Chart po raz pierwszy w klubie! 17 grudnia widzimy się we Wrocławiu

17 grudnia we wrocławskim klubie Wall Street odbędzie się wielki finał Polish DJs Chart 2021. Bilety już w sprzedaży.

sb

Jesteśmy już bliżej niż dalej końca głosowania w tegorocznym Polish DJs Chart. Tym samym jesteśmy więc coraz bliżej poznania ostatecznego rozstrzygnięcia. Wielki finał rankingu tradycyjnie odbywa się w ostatni piątek przed świętami Bożego Narodzenia, i nie inaczej będzie tym razem. W 2021 roku czeka was jednak spora zmiana – postanowiliśmy bowiem wyjść ze studia Xoni On Air do… klubu!

Wielki finał w klubie

Tegoroczne nagrody rozdane zostaną przy okazji imprezy, która odbędzie się 17 grudnia w klubie Wall Street w samym centrum Wrocławia.

Wybór miejscówki nie jest przypadkowy – bowiem to właśnie tam swój zalążek miała akcja #OtwieraMy, mająca na celu sprzeciw wobec paraliżującym naszą branżę restrykcjom. To właśnie tu rozpoczął się sezon klubowy 2021 – więc lepszego miejsca na rozstrzygnięcie najważniejszego rankingu polskiego clubbingu chyba nie ma!

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „17×1|2021 XII 2021 Wielki Finał Polish DJs Chart WALLST THE WALL STREET CLUB”

Za deckami zaprezentują się postaci z tegorocznego rankingu, w tym także te ze ścisłego topu. Nie zabraknie bardziej komercyjnych czy klubowych klimatów, ale fani trance’u czy hardstyle’u także znajdą coś dla siebie. Osoby, które przyjdą na imprezę będą mieć do czynienia z istną mieszanką gatunkową, która zresztą dobrze odzwierciedla polską scenę klubową.

Bilety już dostępne

Lineup podamy już w przyszłym tygodniu – zadbaliśmy o to, aby skład był zachęcający do spędzenia wieczoru właśnie z nami. Szczególnie, że cenowo będzie się to naprawdę kalkulować – wejściówka w przedsprzedaży kosztuje bowiem 20 złotych. Sprzedaż już ruszyła – swój bilet możecie kupić pod tym linkiem.

Korzystając z okazji – przypominamy, że głosowanie w tegorocznej edycji Polish DJs Chart trwa jeszcze tylko do 12 grudnia do godziny 23:59. Warto zagłosować już teraz, aby nie przegapić tematu – możecie to zrobić na stronie polishdjschart.pl.

Przypominamy przy okazji, że trwa związany z Polish DJs Chart konkurs. Do wygrania bilety na Tranceformations 2022 i Heartbeat Festival 2022. Zasady są bardzo proste, a ich szczegóły znajdziecie pod tym linkiem.


foto: Kamil Hadyński

sb

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?