Jak brzmiałoby “Losing It” Fisher’a, gdyby zrobił je Martin Garrix czy Marshmello?

“Loosing It” zrobione przez Martina Garrixa czy Vini Vici? Sprawdź jak brzmiałby wielki hit Fishera, gdyby został wyprodukowany przez inne gwiazdy.

sunrise

Chyba nie musimy przedstawiać wam utworu “Losing It” za którym stoi Fisher – australijski producent, który w ubiegłym roku podbił świat EDM swoim unikalnym, tech house’owym stylem. Jego hitowy singiel przez długi czas okupował pierwsze miejsce podium w sklepie Beatport, był najczęściej granym trackiem w trakcie tegorocznego Ultra Music Festival oraz został nominowany do prestiżowej nagrody Grammy w kategorii “Najlepsze nagranie muzyki Dance”. Produkcja odbiła się w świecie muzyki elektronicznej szerokim echem i mimo dziewięciu miesięcy od premiery nadal sięgają po nią czołowe nazwiska branży EDM.

“Losing It” nie umknęło również dwudziestotrzyletniemu producentowi, którego z pewnością znacie pod pseudonimem Angemi. Włoch od czasu do czasu wrzuca na swoje media społecznościowe filmiki z serii “Co by było gdyby dany track zrobił inny producent?” lub “Jak brzmiałby dany track w innym gatunku?“. W ten sposób możemy usłyszeć najpopularniejsze edmowe utwory w innych brzmieniach. Jednym z najpopularniejszych filmów w tej tematyce był ten poświęcony utworowi Tiesto i KSHMR’a – “Secrets“.

kalendarz

Ostatnie wideo z serii pokazuje, jak wyglądałby ogromny hit Australijczyka, gdyby za jego produkcje odpowiadali odpowiednio Martin Garrix i Brooks, Marshmello, Excision czy duet Vini Vici. Jest więc bardzo różnorodnie – warte uwagi jest też to, jak bardzo wersje przygotowane przez Włocha oddają styl poszczególnych artystów.

kalendarz

W przypadku poprzednich takich materiałów, jego twórca na podstawie opinii fanów wybierał wersję, którą oddawał za darmo. Mamy nadzieję, że podobnie będzie i tym razem – choć chętnie posłuchalibyśmy pełnych wersji każdego z remixów! Pełny filmik znajdziecie poniżej.

kalendarz

sunrise

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?