kontakt

Chyba nie musimy przedstawiać wam utworu “Losing It” za którym stoi Fisher – australijski producent, który w ubiegłym roku podbił świat EDM swoim unikalnym, tech house’owym stylem. Jego hitowy singiel przez długi czas okupował pierwsze miejsce podium w sklepie Beatport, był najczęściej granym trackiem w trakcie tegorocznego Ultra Music Festival oraz został nominowany do prestiżowej nagrody Grammy w kategorii “Najlepsze nagranie muzyki Dance”. Produkcja odbiła się w świecie muzyki elektronicznej szerokim echem i mimo dziewięciu miesięcy od premiery nadal sięgają po nią czołowe nazwiska branży EDM.

“Losing It” nie umknęło również dwudziestotrzyletniemu producentowi, którego z pewnością znacie pod pseudonimem Angemi. Włoch od czasu do czasu wrzuca na swoje media społecznościowe filmiki z serii “Co by było gdyby dany track zrobił inny producent?” lub “Jak brzmiałby dany track w innym gatunku?“. W ten sposób możemy usłyszeć najpopularniejsze edmowe utwory w innych brzmieniach. Jednym z najpopularniejszych filmów w tej tematyce był ten poświęcony utworowi Tiesto i KSHMR’a – “Secrets“.

Ostatnie wideo z serii pokazuje, jak wyglądałby ogromny hit Australijczyka, gdyby za jego produkcje odpowiadali odpowiednio Martin Garrix i Brooks, Marshmello, Excision czy duet Vini Vici. Jest więc bardzo różnorodnie – warte uwagi jest też to, jak bardzo wersje przygotowane przez Włocha oddają styl poszczególnych artystów.

W przypadku poprzednich takich materiałów, jego twórca na podstawie opinii fanów wybierał wersję, którą oddawał za darmo. Mamy nadzieję, że podobnie będzie i tym razem – choć chętnie posłuchalibyśmy pełnych wersji każdego z remixów! Pełny filmik znajdziecie poniżej.

kontakt