TOP 10 najczęściej granych utworów na Ultra Music Festival 2019. Zaskoczeń brak!

W zestawieniu sporo popularnego w Ameryce rapu, ale za to na szczycie numer kojarzony na całym świecie muzyki elektronicznej.

sunrise

Od pierwszej edycji Ultra Music Festival w nowej lokalizacji minęły już dwa tygodnie. W tym czasie do sieci zdążyło już spłynąć większość setów artystów, którzy wystąpili na wyspie Virginia Key. Na tegorocznej edycji nie zabrakło również polskich akcentów, gdyż wielokrotnie można było usłyszeć produkcje, za które odpowiadają rodacy. Teraz przyszedł czas na kolejne podsumowanie – na portalu 1001tracklists pojawiło już się zestawienie najczęściej granych utworów na festiwalu.

Zestawienie otwiera Garmiani ze swoją produkcją “Barraca”, który w tym roku odwiedzi również Polskę i wystąpi na Beach Party w Trzciance. Na kolejnych miejscach sklasyfikowani zostali DJ Snake i Eptic,
Sheck Wes czy Skrillex ze swoim remixem “Levels”. Amerykanin wraz z JOYRYDE pojawił się jeszcze na szóstej pozycji z utworem “Agen Wida”.

kalendarz

Na piątej pozycji najczęściej granych numerów znalazł się Travis Scott z “No Bystanders”, który dodatkowo podrasował jeszcze Crankdat. Pięciokrotnie na Ultra wybrzmiał również niezwykle energiczny bigroom “Hard” od Jewelz & Sparks, co dało im miejsce tuż za podium.

ultra

Na najniższym stopniu podium znalazł się A$AP Ferg z utworem “Plain Jane”. Jeden raz więcej w Miami wybrzmiało “Sicko Mode”, za które odpowiadają Travis Scott i Drake. Osoby, które uważnie śledziły sety artystów, mogą się domyślić, że na pierwszym miejscu wylądował najpopularniejszy utwór 2018 roku. “Losing It” uczestnicy Ultra mogli usłyszeć aż trzynaście razy – między innymi w setach Davida Guetty oraz mających w tegorocznych planach Sunrise Festival Afrojack’a czy The Chainsmokers. Poniżej prezentujemy najlepszą dziesiątkę, wraz z liczbą supportów uzyskanych podczas Ultra Music Festival 2019.


sunrise

kalendarz

Total
26
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?