Fred again.. o tęsknocie za domem w swoim nowym singlu pt. “ten”

Artysta wypuszcza nowy klimatyczny utwór, który jak wspomina jest o towarzyszącym mu uczuciu tęsknoty za domem

kalendarz

Fred again.. niezmiennie wznosi się na fali swojej popularności i talentu. Aktualnie artysta jest w trakcie amerykańskiej części swojej wyprzedanej trasy koncertowej, obejmującej między innymi Nowy Jork i Los Angeles. Pomimo koncertowania i dostarczania muzycznych wrażeń fanom na żywo, Brytyjczyk nie zapomniał też o wypuszczeniu na świat nowej muzyki. Choć tej w zanadrzu ma najprawdopodobniej jeszcze bardzo dużo, tym razem postanowił on podzielić się emocjonalnym utworem “ten”.

O tęsknocie za domem

Nowy kawałek “ten” od Freda to wynik współpracy pomiędzy producentem, a autorem tekstów i wokalistą Jozzym. Już kilka miesięcy temu artysta podzielił się jego fragmentem w social mediach. Wtedy też mogliśmy poznać fragment poprzedniego wydania z sierpnia – “adore u” osadzonego w podobnych klimatach.

emuze.me

Utwór “ten” jest jednak bardziej liryczny od poprzednika. Jak wspomniał producent w mediach społecznościowych, jest on “o tęsknocie za domem, której w tym roku doświadcza jeszcze bardziej”, a związek może mieć z tym między innymi trwająca ostatnio trasa.

Ta piosenka
Jest o
Tęsknocie za domem
Której mam w tym roku więcej niż kiedykolwiek

Jozzy i Jim są świetnymi przyjaciółmi z różnych stron świata, co w pewnym sensie uwielbiam, ponieważ mam wrażenie, że jeden głos pochodzi z Los Angeles, a drugi z Londynu. Ale na początek chcę im podziękować za napisanie tej piosenki ze mną, a także za to, że jesteśmy przyjaciółmi. Bo myślę, że to właśnie ludzie sprawiają, że bycie z dala od domu jest lepsze.

emuze.me

ultra

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?