Tiësto (jako VER:WEST) wypuszcza house’owy remix synthwave’owego sztosu od French 79

Utwór “Diamond Veins” francuskiego producenta French 79 trafił na warszat Tiesto. Remiks ukazał się pod pobocznym aliasem VER:WEST.

2sher

Tiësto to – niezależnie od opinii na temat obecnych jego release’ów – żywa legenda muzyki elektronicznej. Tijsa znają nie tylko fani muzyki elektronicznej, ale i również osoby niebędące na bieżąco z EDMem – głównie dzięki radiowym hitom. Holender nie wydaje jednak muzyki tylko pod głównym aliasem – w ubiegłym roku uruchomił on bowiem projekt VER:WEST. Pierwszy singiel mocno nawiązywał do brzmień ze składanek “In Search Of Sunrise”, więc określenie tego projektu mianem “powrotu Holendra do muzyki trance” zdawało się być zasadne. Czasy się jednak zmieniają i w obecnej muzycznej nomenklaturze pobocznemu projektowi pięćdziesięciodwulatka bliżej jednak do melodic house’u.

Remix dla French 79

W tym roku pod aliasem VER:WEST ukazał się już jeden utwór – i jest nim “Elements Of A New Life“, utwór nawiązujący nazwą do wydanego w 2007 roku albumu “Elements Of Life”.

emuze.me

Kolejna propozycja holenderskiego twórcy to z kolei remix, i to nie byle jaki. Tijs i jego team wzięli na warsztat synthwave’owy utwór “Diamond Veins”, za który oryginalnie odpowiada francuski producent French 79. Niekonwencjonalne dźwięki syntezatorów czy przyjemna linia melodyczna z lekkim wokalem idealnie wpisują się w streamingowe trendy – tylko na Spotify w ciągu pierwszych pięciu dni utwór ten został odtworzony ponad 700 tysięcy razy. Zanosi się więc na to, że mamy do czynienia z jednym z większych tanecznych hitów najbliższych miesięcy.

Najnowszą, daleką od radiowej komercji propozycję od Tiësto możecie sprawdzić poniżej.

ultra

emuze.me

Total
9
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?