Clarx i Matthew Crash kolejnymi Polakami w labelu Future House Music!

Clarx jest już dobrze znany fanom labelu NCS, natomiast dla Matthew Crasha singiel w FHM będzie pierwszym tak dużym osiągnięciem w świecie EDM.

kalendarz

Label Future House Music swobodnie można nazwać jednym z najszybciej rozwijających się w europejskiej branży EDM. Holenderska wytwórnia oparta na utworach do pobrania za darmo zdobyła swoją sławę za pomocą kanału na YouTube, na który wrzucała (i nadal wrzuca) produkcje – a jakże – future house’owe, podpinając się pod rosnącą od 2014 roku popularność tego nurtu muzyki klubowej. O historii future house’u możecie poczytać więcej w naszej serii “Korzenie EDMu” – link tutaj.

W labelu, w którym swoje kariery rozwijali między innymi Brooks, RetroVision, Going Deeper czy Jonas Aden, swoje miejsce mieli już Polacy – chociażby duet Dirty Rush & Gregor Es, który wydał tam popularny dzięki grze Fortnite utwór “Brass“.

kalendarz

Panowie z Małopolski odpowiadają również za ostatnią polską produkcję w FHM – “Mona Lisa (Brass Mix)“, powstała w kolaboracji z Davidem Puentezem, ukazała się w listopadzie 2018 roku.

ultra

W roku 2017 natomiast swój epizod w LYD – sublabelu FHM – miał Cezary Ptak aka Clarx, który wraz z islandzkim producentem Our Psych wydał singiel “VOX“. Utwór spotkał się z uznaniem czołowych EDMowych gwiazd -w swoich radio shows utwór grali między innymi Mesto, Mike Williams, Timmy Trumpet, Tiesto oraz Martin Garrix.

Teraz twórca singli wydawanych między innymi w labelu NCS powraca do Future House Music – tym razem wraz ze swoim wieloletnim przyjacielem, Mateuszem Padzikiem aka Matthew Crash wydaje nowy singiel, zatytułowany “The Time Has Come“.

kalendarz

Release zaplanowany jest na 16 sierpnia, utwór będzie można pobrać za darmo, a teaser znajdziecie poniżej.

kalendarz

Total
18
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?