LOUD ABOUT US debiutują w Future House Music. Sprawdź ich najnowszy numer pt. “So Fresh”!

Polski duet producencki wydaje swój pierwszy numer w labelu Future House Music. Nazywa się on “So Fresh” i jest hybrydą future- i bass house’owych brzmień.

silesia beats

Coś, co jeszcze kilka lat temu było mokrym snem setek “bedroom producers” z naszego kraju, dziś jest już normalką – praktycznie co tydzień któryś polski alias zasila swoją muzyką katalogi wydawnicze światowych wytwórni muzycznych. Jednym z barwniejszych przykładów pochodzących z naszego kraju jest duet LOUD ABOUT US. Kamil i Krzysiek mają na swoim koncie wydania chociażby w Hexagonie czy labelu duetu Showtek – SKINK.

Teraz przyszedł czas na kolejne kroki na muzycznej ścieżce. Panowie, idąc śladem duetu Clarx i Matthew Crash, zasilili bowiem grono artystów mających na swoim koncie single w Future House Music. “So Fresh”, bo tak nazywa się – nomen omen – ich najnowszy utwór, wnosi trochę świeżego powietrza do bass house’owego stylu, który w wydaniu LOUD ABOUT US brzmiał bardzo charakterystycznie.

jay_cluss

Jest to połaczenie typowych dzwięków od LAU z future house’owym groovem który nadaje temu numerowi “bujający” i energiczny vibe.

LOUD ABOUT US

Proces powstania tego tracka – tak samo jak proces nawiązywania współpracy chłopaków z Future House Music – bardzo mocno jest związany z ubiegłoroczną edycją Amsterdam Dance Event, co otwarcie przyznają sami zainteresowani.

ultra

Ekipa z FHM bardzo polubiła nasz styl i od dłuzszego czasu chcieliśmy razem podjąć współpracę. Podczas zeszłorocznego ADE spotkaliśmy się z jednym z A&R labelu i rozmawialiśmy o muzyce i planach na przyszłość. Myślimy, że klimat i atmosfera, jaka panuje w Amsterdamie przez te kilka dni, bardzo wpłynęła na powstanie tego numeru. Po powrocie do Polski byliśmy mega zainspirowani i myślimy, że dzięki temu powstał nasz najnowszy singiel.

LOUD ABOUT US

Warto przy okazji podkreślić, że nowa propozycja od LOUD ABOUT US jest początkiem ich ofensywy – udało się nam dowiedzieć, że w planach duetu jest wydanie do końca 2019 roku jeszcze trzech singli. Kto wie – może wśród nich będzie collab z Yves V, o którym wzmianki co rusz można znaleźć w serwisach pokroju 1001tracklists…

“So Fresh” jest częścią składającej się z pięciu utworów EPki zatytułowanej “Futurism EP vol. 2: Night”. Pozostałe tracki znajdziecie pod tym linkiem, natomiast poniżej zostawiamy Wam odnośnik do najnowszego singla LOUD ABOUT US. Jak Polacy radzą sobie w nowej wersji swojego stylu? Oceńcie sami – w naszej opinii jest godnie!

silesia beats

foto: Gromysz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?