Future rave powraca do Kołobrzegu! Sunrise Festival 2023 ogłasza kolejnych artystów

MORTEN, La Fuente, Ruben De Ronde i Laura Van Dam zasilają szeregi Sunrise Festival 2023. Już w czwartek kolejne ogłoszenia.

sunrise

Kwiecień postanowił nas zaskoczyć nie tylko chłodnymi porankami, ale i solidną dawką muzycznych ogłoszeń. Sunrise Festival 2023, po dość zaskakującym ogłoszeniu takeoveru Spinnin’ Sessions, przez całą środę ogłaszał kolejne postaci, które wystąpią w kołobrzeskim Podczelu. W sumie poznaliśmy cztery składniki lineup’u. Co ważne, każdy znajdzie coś dla siebie w tej piaskownicy. A jeśli nie każdy, to przynajmniej wielu fanów elektroniki.

Debiutanci i znajome twarze

Kolejne rozdanie muzcznych kart rozpoczął booking artystki z Holandii. Laura van Dam reprezentuje bardziej melodyjną odsłonę muzyki trance, i właśnie w takich klimatach zaprosi do wspólnej zabawy na Blue Stage. Jej występ w sobotę 22 lipca.

kalendarz

Tego samego dnia na trance’owej scenie pojawi się dobrze znany stałym bywalcom Sunrise Festival Ruben De Ronde. Jego najlepsze hity w połączeniu z progresywnymi melodiami będzie można usłyszeć na Blue Stage już 22 lipca. Czy obecność Rubena oznacza także obecność Armina? Czas pokaże.

kalendarz

Teraz coś dla fanów tech house’u i jednocześnie kolejny reprezentant holenderskiej sceny – a konkretnie La Fuente. Ta jedna z najbardziej barwnych postaci na scenie kolejny raz odwiedza nasz kraj. Zwariowane sety, okraszone nietuzinkową energią są jego znakiem rozpoznawczym. Wszystkich miłośników positive vibes zapraszamy już 21 lipca na White Stage.

MORTEN wszedł na międzynarodową scenę, przepychając się łokciami, poprawiając stylem future rave, którego producent jest prekursorem. Jego collaby z Davidem Guettą są często i gęsto grane przez DJów na wielu światowych festiwalach – i nie inaczej będzie w tym roku na Sunrise Festival już 21 lipca na Red Stage.

sunrise

Na sam koniec dnia do lineup’u wskoczyli jeszcze panowie z duetu KREAM, którzy swój debiut w Polsce zaliczyli rok temu… właśnie na Sunrise Festival. Jeden z czołowych aliasów sceny house ostatnich lat wjechał z buta swoim charakterystycznym stylem, który sprawdza się w coraz większej liczbie miejsc na imprezowej mapie świata. Ubiegłoroczny set w Kołobrzegu pokazał, że sunrise’owe White Stage właśnie do takich należy. Bracia Slettebakken wystąpią już 21 lipca.

Kolejne ogłoszenia już wkrótce

W ostatnim ogłoszeniu mieliśmy okazję poznać przedstawicieli wytwórni Spinnin’ Records, którzy wystąpią podczas “festiwalu wschodzącego słońca”. Kwiecień na pewno będzie obfitować w kolejne ogłoszenia. A my na bieżąco będziemy przyglądać się jak rośnie w siłę lineup. Bilety na Sunrise Festival 2023 dostępne są na stronie imprezy.

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?