Spinnin’ Sessions powraca do Polski! Kultowy label przejmuje jedną ze scen Sunrise Festival 2023

Debiut tego brandu nad Wisłą miał miejsce w 2020 roku. Teraz przyszedł czas na takeover jednej ze scen Sunrise Festival 2023.

2sher

Tegoroczna edycja Sunrise Festival z każdym tygodniem ma przed nami coraz mniej tajemnic. Całkiem niedawno poznaliśmy niemało postaci, które wystąpią na Red Stage, a także szczegóły The History Of Sunrise, na czele z 6-godzinnym setem DJa Krisa. Dotychczasowe ogłoszenia były nakierowane więc w głównej mierze na fanów house’u i trance’u. Co w związku z tym z entuzjastami mainstage’owego EDMu? Dotychczas dla tych osób potwierdzono takie postaci, jak KSHMR czy Malaa – ale to był dopiero początek.

Spinnin’ Records przejmuje jedną ze scen SF 2023

W tym roku istotną część lineup’u mogą stanowić takeovery scen. Pierwszy z nich już poznaliśmy, i to na samym starcie ogłoszeń artystów. W piątek 21 lipca w kołobrzeskim Podczelu pojawi się duet Aly & Fila wraz ze swoim labelem Future Sound Of Egypt.

emuze.me

To jednak dopiero początek – swoją gotowość do pierwszego festiwalowego takeoveru w Polsce zgłasza Spinnin’ Sessions. Brand ten debiut nad Wisłą zaliczył już w 2020 roku w klubie Discoplex A4 w Pietnej, gdzie wystąpili Ibranovski, Steff Da Campo oraz Moguai. W 2023 roku przyszedł czas na zaprezentowanie się showcase’u kultowej elektronicznej wytwórni podczas Sunrise Festival.

Spinnin’ Sessions przejmie jedną ze scen “festiwalu wschodzącego słońca” ostatniego dnia wydarzenia – czyli w niedzielę, 23 lipca. Znamy już lineup – za deckami staną:

ultra

BYOR
Keanu Silva
Mike Williams
Tujamo
Tungevaag
VINAI

Skład jest więc dość podobnie nastawiony gatunkowo, co niedzielna Blue Stage w ramach ubiegłrorocznej edycji. Wówczas wystąpili między innymi Nicky Romero, Ummet Ozcan, VINAI oraz DJ Kuba & Neitan.

Bilety już dostępne

Sunrise Festival 2023 odbędzie się w dniach 20-23 lipca w kołobrzeskim Podczelu. Na ten moment czoło lineup’u stanowią Paul Kalkbrenner, KSHMR, Vintage Culture, Purple Disco Machine oraz Claptone. Bilety dostępne są na stronie sunrisefestival.pl.

kalendarz

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?