Goldhill Festival 2022 prezentuje 2 mocne polskie nazwiska – ale to nie koniec ogłoszeń

Shahay i I.GOT.U (jako Fake Jake) stanowią polski support podczas Goldhill Festival 2022. Już wkrótce poznamy headlinera!

2sher

Już teraz widać, że rok 2022 będzie dla organizatorów Goldhill Festival sporym krokiem w przód. Dobitnie na to wskazują dotychczasowe ogłoszenia – wszak lineup otworzyli Gromee, Curbi oraz Zonderling. Czołowe EDMowe wydarzenie na Kaszubach ma jednak jeszcze w zanadrzu kilka asów w rękawie – co widać chociażby po kolejnych nazwiskach, których występy podczas odbywającego się 6 sierpnia na Złotej Górze eventu zostały ogłoszone.

Konkretny polski support

Polską część lineup’u otworzył Gromee, a w ostatnich dniach dołączyła do niego kolejna dwójka mocnych graczy. Na pierwszy ogień poszedł Shahay – czyli bass house’owe alter ego DJa i producenta o pseudonimie Julas. Uczestnicy ostatniej zrealizowanej przed pandemią edycji mogli go zobaczyć w akcji podczas jednego z najwcześniejszych slotów. Był to jednocześnie jego debiut za deckami pod tym aliasem. Przez ten czas zmieniło się jednak naprawdę wiele – a koronacją tego był oczywiście collab z amerykańskim producentem o pseudonimie Wax Motif. To, a także wiele innych udanych singli sprawia więc, że Juliusz zapewne wystąpi w lepszym czasie antenowym!

emuze.me

Na uwagę zasługuje także fakt, iż na Złotą Górę po raz pierwszy zawita I.GOT.U. Nie będzie to jednak występ pod głównym aliasem, bowiem to właśnie na Kaszubach Adam zadebiutuje scenicznie pod swoim pobocznym aliasem – Fake Jake. Możemy się więc spodziewać naprawdę konkretnego, tech house’owego uderzenia. Reprezentujący kolektyw FRKNTN DJ i producent z pewnością ma w zanadrzu niemało mocnych sztosów (w tym także tych autorskich i niewydanych), więc ten set już teraz aspiruje do miana jednego z najciekawszych podczas całego wieczoru.

W przyszłym tygodniu poznamy headlinera

Już teraz lineup Goldhill Festival 2022 wygląda naprawdę zacnie. To jednak jeszcze nie koniec atrakcji – już w przyszłym tygodniu ogłoszony zostanie headliner, dla którego występ pod Kartuzami będzie polskim debiutem. Nie zdradzimy wam, kto to jest – możemy za to powiedzieć, że naprawdę zadowoleni będą fani bass house’u.

ultra

Z chwilą ogłoszenia headlinera – a będzie mieć to miejsce 6 czerwca – w górę pójdzie cena biletów. Obecnie obowiązuje cena 79 zł, a po zmianie puli będzie to już 99 zł. Warto więc się pospieszyć i zapewnić sobie wejściówkę na Goldhill Festival 2022 już teraz. Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem.

Portal Shining Beats z dumą obejmuje patronatem medialnym Goldhill Festival 2022.

emuze.me

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?