Goldhill Festival powraca! Największa EDMowa impreza na Kaszubach ogłasza pierwszą gwiazdę

Największa EDMowa impreza na Kaszubach powraca. Goldhill Festival 2022 odbędzie się pod Kartuzami 6 sierpnia.

sunrise

Polska scena festiwalowa to nie tylko największe wydarzenia, ale także te o lokalnym zasięgu, które próbują zachęcić do siebie szersze grono odbiorców. Tego typu zadanie postawili przed sobą w 2017 roku organizatorzy Goldhill Festival. O ile pierwsza edycja była stricte “rozruchowa” (wówczas gwiazdami wieczoru byli Fafaq, Yourant i Mikro, to w kolejnych latach poprzeczka szła już tylko w górę. Dzięki temu w 2018 headlinerami byli Matt Nash i Sagan, a w 2019 – Matroda i Blinders. Po pandemicznej przerwie impreza organizowana na Złotej Górze w okolicach kaszubskiego miasta Kartuzy powraca do gry. Właśnie poznaliśmy pierwsze szczegóły Goldhill Festival 2022.

Największy EDMowy event na Kaszubach powraca

Impreza odbędzie się tam, gdzie poprzednio – czyli w amfiteatrze położonym w miejscowości Brodnica Górna. Datą tegorocznej edycji jest 6 sierpnia. Organizatorzy zapowiadają, że lineup będą stanowić znane w świecie EDMu międzynarodowe gwiazdy. Z kuluarowych rozmów wiemy, że będą to naprawdę ciekawe i dawno nieobecne nad Wisłą postaci. Jednakże lineup otwiera reprezentant rodzimej sceny. Pierwszą ogłoszoną gwiazdą Goldhill Festival 2022 jest bowiem Gromee.

kalendarz

W kolejnych tygodniach będziemy sukcesywnie poznawać kolejne szczegóły składu artystów. Tymczasem już teraz można sobie zapewnić wejściówkę na to wydarzenie. Bilet w cenie 79 zł można kupić pod tym linkiem.

kalendarz

Portal Shining Beats z dumą sprawuje patronat medialny nad Goldhill Festival 2022.


foto: Jakub Miłejko

sunrise

kalendarz

Total
15
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?