Matroda po raz pierwszy w Polsce! Już w tą sobotę Goldhill Festival 2019 [TIMETABLE]

Najmocniejsza impreza EDMowa na Kaszubach już w ten weekend. Podczas tegorocznej edycji Goldhill Festival wystąpią m.in. Matroda, Blinders i LOUD ABOUT US.

sunrise

To może być jeden z ciekawszych debiutów EDMowych artystów na polskiej ziemi – Matroda już w ten weekend pojawi się w naszym kraju podczas trzeciej, opisywanej już wcześniej na naszych łamach, edycji Goldhill Festival. Impreza wpisująca się idealnie w zauważalny już od 2-3 lat trend rozwoju mniejszych, lokalnych eventów odbędzie się już w najbliższą sobotę (10 sierpnia) w kaszubskiej Brodnicy Górnej.

Oprócz Chorwata, na scenie amfiteatru usłyszymy uznane polskie nazwiska – Blinders i LOUD ABOUT US to panowie, których nie musimy Wam przedstawiać. Stawkę dopełniają Shahay (znany wcześniej jako Julas) oraz lokalni DJe.

kalendarz

Na imprezę będzie można wejść od godziny 19:00, ale zabawa rozpocznie się pół godziny później. Znamy już pełny rozkład jazdy, który z pewnością pomoże festiwalowiczom w zaplanowaniu swojego wieczora. Sprawdźmy, w jakiej kolejności wystąpią zabookowani artyści!

ultra

GOLDHILL FESTIVAL 2019 – TIMETABLE

19:00 otwarcie bram
19:30 K1ssy
20:30 Shahay
21:30 Boy
22:30 LOUD ABOUT US
23:30 Blinders
00:30 Matroda
01:30 Matthew Kay
02:15 Leoś

Bilety wciąż w sprzedaży – w cenie 30 zł są one do kupienia pod tym linkiem. Wejściówki będą dostępne także na miejscu w cenie 40 zł. Bardzo gorąco zapraszamy i zapowiadamy swoją obecność już drugi rok z rzędu!

sunrise

kalendarz

Total
32
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?