gordo kasst

Gordo łączy siły z… KAS:ST. Kosmiczny numer wydany w Cercle

Hipnotyzujące i euforyczne “Leaving Earth” miało swoją premierę podczas wyjątkowego seta przed francuskim Muzeum Astronautyki.

2sher

Projekt Gordo, będący nową odsłoną Carnage’a, opisaliśmy już na naszych łamach jakiś czas temu. Od tego czasu nabrał on jeszcze większego rozpędu. Był chociażby jednym z producentów na nowym, zaskakującym albumie Drake’a. Tydzień póżniej doszło do kolejnej zaskakującej kolaboracji. Diamante połączył bowiem siły z… KAS:ST, czołowym duetem techno (chociaż często obracają się też w wielu innych gatunkach).

Mieszanka techno i trance’u

“Leaving Earth” to hipnotyzujący, wzniosły numer łączący w sobie elementy techno i trance’u – mieszankę którą często dziś określa się mianem melodic techno. Ten styl popularność osiągnął między innymi dzięki kanałowi Cercle, który zasłynęło z klimatycznych setów w wyjątkowych lokalizacjach. Jakiś czas temu założyli własną wytwórnię i to właśnie tam została wydana kolaboracja KAS:ST, Gordo oraz wokalisty Ki Bae.

emuze.me

Kosmiczny set KAS:ST

Francuzi prezentują bardzo artystyczne podejście do muzyki klubowej, o czym świadczy chociażby samodzielnie reżyserowanie własnych teledysków. I tym razem nazwa utworu nie wzięła się znikąd. Numer miał swoją premierę podczas Cercle Festival, kończąc set KAS:ST zagrany przed… słynnym Muzeum Lotnictwa i Astronautyki nieopodal Paryża. Kosmiczny dosłownie i w przenośni set został już wrzucony na YouTube. Gorąco zachęcamy do odpalenia, ponieważ KAS:ST będzie można zobaczyć niedługo na żywo w Polsce. Duet wystąpi bowiem za miesiąc na Audioriver Festival w Płocku.

ultra

emuze.me

Total
40
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?